sekmadienis, liepos 3 d.
Vairuotojai pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Vairuotoja

Zodiako ženklas, po kuriuo žmogus gimęs, turi įtakos jo elgesiui įvairiose gyvenimo srityse, vairavimas nėra išimtis. Sužinokite, kurių Zodiako ženklų atstovai būna geriausi vairuotojai, o su kuriais kelyje geriau nesusidurti

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovai – gana egoistiški, todėl kelyje elgiasi taip pat, kaip ir kitose gyvenimo srityse. Praleisti pėsčiuosius ar kitus vairuotojus – neįmanoma misija, nes Avinas nuolat skuba, ir tikisi, kad visada bus pirmas. Šio Zodiako ženklo atstovai kelyje elgiasi gana vaikiškai ir perauklėti juos praktiškai neįmanoma. Vis dėlto, Avinas nėra blogiausias vairuotojas – jis užima 10 vietą iš 12.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui labai sunku paisyti kelių eismo taisyklių. Kaip bulių veikia raudona spalva, taip ir Jaučio ženklo atstovus veikia raudona šviesoforo šviesa – jiems tiesiog sunku tverti savame kailyje, kaip norisi kuo greičiau važiuoti. Vairuodamas Jautis gana dažnai būna irzlus ir nepakantus kitiems, tačiau nusižengimų pasitaiko retai. Jautis iš 12 zodiako ženklų užima septintą vietą – vairuotojas jis vidutiniškas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra vieni geriausių vairuotojų – iš 12 jie užima garbingą antrąją vietą. Dvyniai yra žmonės, galintys vienu metu atlikti kelis darbus, todėl ir už vairo jie sugeba sutelkti dėmesį į kelis dalykus. Kai vairuoja, jiems netrukdo pašaliniai dalykai. Jie gali tuo pat metu ir kalbėti telefonu, ir pasitaisyti šukuoseną.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Nors Vėžys vairuoja kiek prasčiau už Dvynius (užima trečią vietą), tačiau jis taip pat yra geras vairuotojais Vis dėlto jis turi vieną trūkumą – jam labai sunku atsispirti pagundai „papysėtii“. Nekantrumas – viena blogiausių šio Zodiako ženklo atstovų savybių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas laikomas geriausiu vairuotoju, ir visai teisėtai – jis paiso kelių eismo taisyklių ir pasižymi kantrybe. Šio ženklo atstovų Ego yra labai didelis todėl nereikia stebėtis, kad ir kelyje jis nori būti geriausias . Kartais jis nori ir pirmauti, tačiau dažniausiai atsispiria pagundai viršyti greitį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė visada laikosi taisyklių. Šio Zodiako ženklo atstovai yra skrupulingi vairuotojai, todėl dažniausiai nedaro jokių pažeidimų. Vis dėlto, iki geriausio vairuotojo titulo jiems dar trūksta – tam tikrose situacijose Mergelė paprasčiausiai pasimeta ir stengiasi prisiminti, kaip derėtų pasielgti. Dėl šios priežasties Mergelė nepatenka į geriausių vairuotojų trejetuką ir užima tik 4 vietą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Blogesnių vairuotojų už Svarstykles nėra. Vairuotojų reitinge jos užima paskutinę vietą. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmiausia Svarstyklės neretai delsia priimti sprendimą, todėl reaguoja pernelyg lėtai. Be to, vairavimas nėra pats mėgstamiausias Svarstyklių užsiėmimas, todėl kelyje šio Zodiako ženklo atstovai elgiasi atsainiai. Nors Svarstyklės stengiasi laikytis kelių eismo taisyklių, tačiau tai gana dažnai priklauso nuo jų nuotaikos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas kelyje elgiasi kaip tikras akiplėša. Vairuodami šio Zodiako ženklo atstovai būna nekantrūs ir nemėgsta laikytis kelių eismo taisyklių. Jei Skorpionas sugalvos važiuoti per raudoną šviesoforą šviesą, tai ir važiuos, o jei jūs pabandysite jam priekaištauti, jis ims pypinti arba rodyti nepadorius gestus. Vairuotojų sąraše Skorpionas užima aštuntą vietą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nors Šaulys mėgsta greitį, tačiau puikiai žino, kaip reikia elgtis kelyje. Jis visada įvertina riziką ir stengiasi vairuoti kiek įmanoma saugiau. Net pažadintas vidury nakties, jis galėtų išvardyti pagrindines kelių eismo taisykles. tačiau plepėdamas už vairo jis kartais nepastebi kelio ženklų. Geriausių vairuotojų sąraše Šaulys užima šeštą vietą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui visada svarbu judėti į priekį, todėl stovėti kamščiuose jis neturi kantrybės. Nors kartais kelyje elgiasi gana įžūliai, tačiau pažeidimų pasitaiko nedaug. Ožiaragis visada galvoja, kad taisyklės yra sukurtos kažkam kitam, bet tikrai ne jam. Galbūt dėl šios priežasties Ožiaragis nelabai mėgsta vairuoti ir dažniau pasirenka kitus keliavimo būdus. Vairuotojų reitinge Ožiaragis užima penktą vietą, nors vairuoja gana prastai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis yra vienas prasčiausių vairuotojų iš visų Zodiako ženklų, užimantis vienuoliktą reitingo vietą. Jis labai mėgsta greitį, tad nieko nuostabaus, kad dažnai jį viršija. Už vairo Vandenis mėgsta garsiai klausytis muzikos, neretai kalba telefonu ar bando atlikti kitus veiksmus. Deja, jis negali pasigirti, kad puikiai valdo automobilį ir situaciją, todėl kelyje pasitaiko visko.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys – nei geros, nei blogos vairuotojos. Geriausių vairuotojų sąraše jos užima devintą vietą. Vairuodamos neretai užsisvajoja, todėl ne visada pastebi kelio ženklus. Nepykit, jei jūsų nepraleis per perėją – paprasčiausiai Žuvys būna pasinėrusios į savo fantazijas ir jūsų nepastebi. Patarimas Žuvims: užvedusios variklį, sugrįžkite į realybę, o pasvajoti galėsite ir vėliau.

2022 06 10 10:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt