antradienis, liepos 5 d.
Valentino dienos pasimatymų horoskopas
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Pasimatymas

Ko tikėtis kiekvienam zodiako ženklui per Valentino dieną? Kai kurie galės sustiprinti santykius su savo sielos draugu, o kai kam nepavyks.

Anot astrologų, 2022-aisiais metais meilės šansą turi kiekvienas, o Valentino diena bus tiesiog kupina meilės virpesių. Kuo pavyks pradžiuginti savo partnerį, priklauso ne tik nuo to, kaip gerai jį pažįstate, bet ir nuo jo temperamento bei Zodiako ženklo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo žmonės yra labai meilūs ir šiek tiek tironiški santykiuose. Vasario 14-ąją reikėtų vengti garsių ginčų ir aršių susirėmimų, o dieną praleisti ramiai, meiliai ir supratingai su mylimuoju. Geriausias pasimatymas šiam Zodiako ženklui būtų apsilankymas šiuolaikiniame teatre ar filmo premjeroje. Vakarienę tiktų praleisti ramioje vietoje, jaukioje aplinkoje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Vasario mėnuo Jaučiui puikiai tinka sielos draugo paieškoms. Kartu su partneriu jis galės surengti nepaprastai jaudinantį šventinį vakarėlį, kurį abu prisimins ilgai. Atsipalaidavimas ir linksmumas leis mėgautis pasimatymu ir įdomių žmonių draugija. Šio ženklo atstovus džiugins ne tik skanus maistas, bet ir meilūs prisilietimai bei glamonės.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra eruditai ir nepaprastai smalsūs, daug kuo besidomintys asmenys. Valentino diena Dvyniams bus kupina šeimos rūpesčių, tačiau iki vakaro jie galės nuo jų išsivaduoti ir atsiduoti romantikai. Jiems reikėtų su džiaugsmu priimti mylimojo kvietimą arba padėti jam surengti nepamirštamą, kupiną meilės ir romantikos vakarą. Dvyniams patiks egzotiškas restoranas, išvyka už miesto ar pasimatymas parke, atokiau gatvių šurmulio.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys sugeba visas atsiduoti partneriui, ištirpti jo gyvenime, nes jam svarbiausia yra santuokos darna ir šeimos harmonija.

Dėmesys, rūpestis, malonūs žodžiai ir švelnumas bus geriausia dovana šiam Zodiako ženklui. Jeigu norite įsiteikti Vėžiui, sukurkite jam romantišką lizdelį namuose ir leiskite pasijusti mylimam.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai valdingi tačiau per Meilės šventę jiems geriau nustoti būti santykių šeimininkais ir suteikti savo sielos draugui galimybę atsidurti tandemo priešakyje. Liūtas mėgsta, kai juo žavisi, garbina, dovanoja dovanas. todėl tinkamiausias pasimatymas bus netikėtas vizitas pas portretų meistrą, kuris įamžintų jo grožį, arba pasimatymas ant stogo, kad Liūtas pajustų savo didybę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai – rafinuoti žmonės, kuriems bus malonu pamatyti, išgirsti ir išbandyti ką nors naujo ir romantiško. Astrologai rekomenduoja šio Zodiako ženklo atstovą apgaubti dėmesio ir pasistengti nustebinti kuo nors ypatingu. Geriau, jei vasario 14-osios pasimatymas bus susietas su mėgstamu Mergelės hobiu, muzika , šokiais ar kitais jos laisvalaikio pomėgiais.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Savo partnerio spontaniško poelgio ar netikėto siurprizo grožį, nesavanaudiškumą ir nuoširdumą Svarstyklės prisimins daugelį metų. Todėl Valentino dieną suplanuokite šventę taip, kaip norėtumėte patys ją praleisti. Viskas klostysis puikiai ir Meilės šventė tikrai pavyks.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas mėgsta ekstremalų sportą ir naujus potyrius. Vakaras namuose su taure vyno ir žiūrint TV filmą nėra tinkamas būdas atšvęsti Valentino dieną. Jei norite sužavėti šio Zodiako ženklo atstovą, astrologai rekomenduoja apsilankyti teatre, nueiti prie jūros ar kartu aktyviai pajudėti, pasportuoti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys mėgsta dalytis savo išgyvenimais ir emocijomis su artimaisiais. Norint sužavėti šio Zodiako ženklo atstovą, nereikia per daug stengtis,. Būkite savimi ir dėl nieko nesijaudinkite. Geriausias Valentino dienos pasimatymas bus kūrybiniai užsiėmimai, vakarienės gaminimas dviese, bendra fotosesija ir viskas, ką reikia padaryti poroje.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo žmonės yra konservatyvūs ir kryptingi. Jie įvertins ir dovanas, ir šventės organizacinius rūpesčius, jei pajus, kiek daug tai reiškė partneriui. Valentino dieną pasistenkite išpildyti seną šio Zodiako ženklo atstovo svajonę, o vakarą astrologai pataria praleisti žiūrint įdomų filmą, aplankant ypatingas vietas. Pasimatymą galima praleisti kavinėje su gražia muzika.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo atstovai – energingi ir kūrybingi žmonės, mėgstantys neįprastas dovanas ir vakarėlius. Astrologai nerekomenduoja rengti pasimatymo pagal savą scenarijų, geriau įsiklausyti į partnerio norus. Vasario 14-oji gali būti postūmis įgyvendinti drąsiausias jūsų sielos draugo svajones ir troškimus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys mėgsta rūpintis kitais ir mėgsta, kai jomis rūpinasi. Geras pasirinkimas Valentino dienai būtų netikėtas šio Zodiako ženklo aplankymas su gėlėmis, dovanomis ir meilės įžadais. Paruoškite savo partneriui bendrą romantišką vakarienę ar ką nors ypatingo, tada Žuvys ilgai prisimins šį jūsų gestą ir jus labiau palaikys visuose sumanymuose ir siekiuose.

2022 02 11 15:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt