antradienis, sausio 26 d.
Vasilisos Volodinos 2021 metų sausio horoskopas
Alfa.lt

Vasilisa Volodina yra žinoma televizijos laidų vedėja ir populiari astrologė. Būdama tikra savo srities ekspertė, ji duoda svarbių patarimų visiems Zodiako ženklams.

Visi žmonės yra skirtingi – mes turime skirtingą temperamentą, charakterį ir energiją su savo stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis. Tai reiškia, kad visiems reikia skirtingų problemų sprendimo būdų. Pirmą 2021 metų mėnesį jums nereikėtų sekti kitų pavyzdžiu. Tiesiog reikia elgtis taip, kaip liepia intuicija.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas 2021 metus pradės labai palankia nata. Kad neišgąsdintumėte sėkmės, patariama šio ženklo žmonėms saugotis neigiamos energijos pertekliaus organizme. Jei negatyvas pranoksta pozityvą, daug reikalų gali pakrypti neigiama linkme.

Jei Avinas jaučia, kad kažkas negerai, geriau nustoti bendrauti su neigiamas emocijas provokuojančiais asmenimis. Kalbant apie verslo reikalus ar darbus, sausio mėnesį šio Ugnies ženklo atstovams gali iškilti didelių problemų, tačiau taip pat bus daug naujų galimybių.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pirmasis ir svarbiausias patarimas Jaučiui 2021 metų sausio mėnesiui – venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis. Iš šių žmonių galima tikėtis išdavystės ar neatsakingo elgesio. Pavojingiausias sausio mėnesį bus laikotarpis nuo 7 iki 18 dienos.

Šiuo laiku geriau nerizikuoti ir nepirkti brangių pirkinių. Meilės srityje Jaučio laukia malonios staigmenos, tačiau tik tiems, kurie dar neturi rimtų santykių. Kiekvienas, jau radęs sielos draugą, gali aplenkti bėdas ir kivirčus. Geriau nekritikuoti savo mylimo žmogaus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Kartu su sausio mėnesiu į Dvynių gyvenimą ateis laimė, meilė ir sėkmė finansų sferoje. Žvaigždės ir planetos dabar yra labai palankioje padėtyje. Šio ženklo žmonės turėtų prisiminti apie septynis įvykius, kurie perspėja apie pokyčius į gerąją pusę.

Daug kas gali pasikeisti sausio mėnesį. Nakties šviesulys mėnulis padės Dvyniams įgyvendinti svajones, tapti geresniais ir produktyvesniais. Reikia vengti dykinėjimo, visas jėgas nukreipti į svarbius reikalus ir namų ruošos darbus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiams prasideda idealus laikas užsiimti dvasinėmis praktikomis ir didesniam aktyvumui visose gyvenimo srityse. Sausio mėnesį šio ženklo žmonėms gali būti atskleistos kelios svarbios slaptos paslaptys.

Turite sutelkti dėmesį į patirties įgijimą ir įsisavinti visą svarbią informaciją tarsi kempinė. Žvaigždės padės Vėžiui įveikti svarbias kliūtis ir ieškoti naujos motyvacijos. Sausis – didelių pergalių laikas visuose galimuose frontuose. Geriausia ilsėtis artimųjų kompanijoje, o dirbti vienumoje.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas pirmiausia turėtų prisiminti, kad abejonės yra labai pavojingos. Jei norite pakeisti jus supantį pasaulį, turite būti drąsus ir pozityvus. Pirmiausia turėsime pakeisti save ir požiūrį į tai, kas vyksta. Be to, žvaigždės rekomenduoja įsiklausyti į savo vidinį balsą.

Liūto gyvenimas labai pasikeis į gerą pusę. Šiame etape svarbu vadovautis anksčiau priimtais planais. Rizika ir nuotykiai neigiamai paveiks motyvaciją ir gali sukelti finansinių nuostolių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Žmogaus energija yra labai kintanti, bet ne tada, kai kalbama apie Mergelę. Jos biolaukas yra labai stabilus, ypač jei namuose ir darbovietėje vyrauja tvarka ir švara. Naujus 2021 metus verta pradėti sutvarkant namuose nereikalingus daiktus.

Turite išmesti juos ir tada atlikti psichologinį persitvarkymą, atsisveikindami su baimėmis ir probleminiais prisiminimais. Mergelės mėgsta būti nostalgiškos, tačiau sausio mėnesį tai gali būti labai pavojinga. Galvojimas apie praeitį sugadina jūsų sėkmę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šių metų pradžioje Svarstyklės turėtų sutelkti dėmesį į finansus ir darbą. Norint tapti turtingesniems, reikia laikytis dešimties sėkmės taisyklių. Taip pat gali būti labai naudinga išeiti už savo komforto zonos ribų.

Galbūt Svarstyklės pateiks genialių idėjų. Daugelis žmonių gali iš jų tyčiotis ir sakyti, kad tai nesąmonė, bet taip nėra. Meilėje taip pat patartina neklausyti, ką sako kiti. Tik mes patys turime nuspręsti, ar šis, ar kitas žmogus mums tinka. Visa kita neturi prasmės.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai pirmoje mėnesio pusėje patartina naudoti stiprius sąmokslus dėl pinigų, daugiau laiko skirti darbui ir verslui. Nuo sausio 14 dienos galite pereiti prie namų ruošos darbų ir meilės. 2021 m. pradžioje turite atsiminti, kad negalėsite pagauti dviejų bėgančių kiškių.

Turite rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, tarp meilės ir darbų. Negalite elgtis per daug be kompromisų. Tai gali išprovokuoti staigų neigiamos energijos padidėjimą santykiuose bei šeimoje.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys, nepastovus Zodiako ženklas, beveik visada alsuoja įkvėpimu. Šio ženklo atstovai –i stiprūs žmonės. Sausio mėnesį jie turės puikią galimybę pasiekti tai, apie ką seniai svajojo. Svarbiausia nenaudoti tam suktumo, manipuliavimo ir apgavystės.

Būtina stebėti, kaip viskas vystosi, kas vyksta darbo kolektyve. Taip pat dabar labai svarbu skirti laiko šeimai ir draugams. Jiems gali prireikti finansinės ar psichologinės pagalbos.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui sausio mėnesį gali trukdyti per daugelį mėnesių ar net metus susikaupę mąstymo stereotipai. Naudingi patarimai padės jų atsikratyti. Reikia žvelgti į ateitį, negalvojant apie praeities klaidas.

Taip pat labai naudinga apsupti save pozityviais žmonėmis. Jie Ožiaragiui galės suteikti tai, ko jam dažnai trūksta – pasitikėjimo ateitimi. Apskritai sausis bus tinkamiausias laikas tiek meilei, tiek finansinei veiklai.


VANDENIS

(01 21–02 19)

Sausį žvaigždės padės Vandeniui atrasti savo pašaukimą. Astrologų patarimai šiuo klausimu taip pat pravers. Dabar visa mėnulio nakties šviesos konstruktyvi energija nukreipta į tai, kad Vandenio gyvenimas būtų geresnis. Nereikia sau sugalvoti naujų tikslų.

Jei viskas, apie ką galėjai svajoti, buvo įvykdyta, atėjo laikas pakilti į naują lygį. Gyvenimas suteikia mums tai, ko nusipelnėme, todėl Vandeniui reikia tik pradėti veikti. Remiantis prognozėmis, teigiamas laikas tęsis iki sausio 25–26 d.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims svarbiausia mėnesio sritis yra finansai ir darbas. Sausio mėnesį mėnulio šviesos energija bus labai galinga ir kūrybinga, todėl Žuvys gali naudoti tam tikrais ritualais, kad pritrauktų pinigus į savo namus. Tai suteiks joms didelį pranašumą prieš konkurentus.

Sausio 14–20 dienomis reikėtų saugotis priešų ir bloga linkinčių žmonių. Jie gali suvienyti jėgas. Idealiausias laikas apsipirkti yra pirmoji mėnesio pusė. Meilės sferoje didelė sėkmė Žuvų laukia mėnesio viduryje ir pabaigoje.  

2021 01 05 10:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt