antradienis, gegužės 26 d.
Velso princui Čarlzui nustatytas koronavirusas
tiesa.com
Facebook nuotr.

Anglijos Karališkųjų rūmų atstovai šiandien pranešė, jog 71 metų amžiaus Velso Princo Čarlzo koronaviruso testas yra teigiamas.

Būsimam Jungtinės Karalystės karaliui pasireiškė lengvi koronaviruso simptomai, tačiau princas, kaip pranešama, tebėra „geros sveikatos“ ir toliau dirba iš namų. Princo žmona Kamila (72 m. amžiaus) taip pat buvo tiriama, tačiau jos testas - neigiamas. Pasak CNN, Kamila ir Čarlzas izoliavosi savo namuose Škotijoje.

Paskutinį karta Čarlzas su karaliene matėsi kovo 12 todėl nėra manoma, kad kyla pavojus jos sveikatai. Prieš kelias dienas vienam Bakingamo rūmuose dirbančiam asmeniui buvo taip pat nustatytas koronavirusas. Dar prieš išgirsdamas COVID-19 diagnozę, asmuo dirbo rūmuose, kuriuose tuomet buvo ir karalienė Elžbieta II.

Teigiama, kad darbo metu asmuo pasijuto blogai, tad buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo nustatytas koronavirusas. Karališkosios šeimos atstovai tikino, kad buvo pasiruošę ir tam, jog virusas gali pasiekti Bakingamo rūmus, tad dar praėjusią savaitę karalienė Elžbieta II išvyko į Vindzoro pilį.

„Rūmuose dirba apie 500 žmonių, tad tikimybė, kad kažkuriuo metu ir jiems virusas, kaip ir kitoms darbovietėms, turės įtakos, nebuvo atmesta“, – pasakojo šaltinis.

Po šio pranešimo visiems britų karališkajai šeimai dirbantiems žmonėms, kontaktavusiems su užsikrėtusiuoju, liepta izoliuotis namuose. Nėra žinoma, ar infekuotas asmuo bendravo su karaliene, o Bakingamo rūmų atstovai šios situacijos tikino negalintys komentuoti.

„Laikydamiesi nurodymų ir taikydami savo pačių procesus, ėmėmės reikiamų veiksmų apsaugant visus susijusius darbuotojus ir žmones“, – teigė rūmų atstovas.

2020 03 25 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt