pirmadienis, gegužės 17 d.
Vėžį veganiška mityba gydyti nusprendusi moteris mirė
tiesa.com
Fcaebook.com

Mama, kuriai buvo diagnozuota pagydoma krūties vėžio forma, mirė atsisakiusi vaistų ir vietoje jų pasirinkusi veganišką ir holistinį gyvenimo būdą, rašo Metro.co.uk.

Derbišyre gyvenusi Katie Britton-Jordan 2016-ųjų liepą iš gydytojų, pas kuriuos apsilankė krūtyje apčiuopusi gumbelį, kai maitino savo trejų metukų dukrytę Delilah, išgirdo diagnozę – trigubas neigiamas krūties vėžys. Jai buvo pasiūlyta atlikti mastektomiją, chemoterapinį ir radiacinį gydymus, kurie būtų išgelbėję jos gyvybę, tačiau vietoje to ji nusprendė išbandyti alternatyvų ligos gydymo būdą – veganišką mitybą.

Vakar Katie vyras Neilas socialiniame tinkle pranešė apie žmonos mirtį.

„Man skauda širdį tai rašant, tačiau šeštadienį, gegužės 25 d. Katie, kuri per šį gyvenimą ėjo gracingai ir stipriai, kaip tik galėjo, ramiai iškeliavo į kitą. Ji buvo apsupta šeimos ir draugų, ir apdovanota meile. Delilah, jos geriausia draugė Elsa ir aš iš sodo priskynėme gėlių ir apdėjome jomis Katie. Ji atrodė neapsakomai gražiai... – rašė Neilas. – Mūsų mažoji tokiame jauname amžiuje išmoko tokią skaudžią pamoką, o kai ji verkdama paklausia, kodėl mes turime atsisveikinti, nebežinau ir ką beatsakyti.“

Prieš dvejus metus pasakodama apie tai, kodėl nusprendė atsiskayti valstybės siūlomo gydymo, Katie sakė: „Jaučiuosi stipri ir vis dar sugebu dirbti bei rūpinti savo dukra. Mano mityba, kurią daugiausia sudaro švieži vaisiai ir daržovės, labai padėjo. Jei būčiau sutikusi atlikti chemoterapiją, manau, dabar gulėčiau lovoje. Mano draugams buvo atlikta chemoterapija ir ji juos pakeitė visiems laikams. Tai baisu. Nuodijamas tavo kūnas. Mano nuomone, yra daugiau būdų, kurie yra gerokai naudingesni, nei organizmo nuodijimas.“

Nepaisant gydytojų patarimų, Katie jautė priėmusi apgalvotą sprendimą. Jos 2 stadijos vėžys tapo 4 stadijos, išplito į limfmazgius ir plaučius bei kaulus.

Katie ne tik ėmė maitintis vganiškai, bet ir padidino įvairių naudingų medžiagų turinčių produktų vartojimą, tarp kurių jodo turintys rudieji jūros dumbliai, šviežia ciberžolė, juodųjų pipirų kapsulės.

Krūtyse radus gumbelius, gydytojai aptiko tris auglius. Jie sakė, kad geriausias sprendimas būtų juos visus pašalinti, o jei nebus gydoma, moteris mirs.

Katie sakė, kad jos vyras Neilas jos sprendimą palaikė.

„Maitinausi sveikai ir nevartojau raudonos mėsos, tačiau nusprendžiau tapti visiška vegane, atsisakyti cukraus ir glitimo. Daugiausia valgiau šviežią maistą“, – tada sakė moteris.

„Mitybos pakitimai, fizinis aktyvumas ir psichologinė sveikata bei mąstymas gali padėti žmonėms savo sveikatą vėl perimti į savo rankas, taip suvaldant šalutinius gydymo būdų poveikius. Viską apjungus kartu, pasiekiami rezultatai, geresni už tuos, kurie gaunami taikant vieną būdą“, – tęsė ji. 

2019 06 03 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt