šeštadienis, lapkričio 27 d.
Viskas tik į gera: priminimas tiems, kurie dažnai nervinasi dėl menkniekių
Alfa.lt

Dažnai nerimaujate ir susierzinate kiekvieną kartą, kai kas nors vyksta ne taip, kaip buvo jūsų numatyta? Jeigu taip, tai šis straipsnis gali jus paskatinti filosofiškai pažvelgti į bet kokias smulkias nesėkmes.

Winstonas Churchillis mėgdavo svečius pasveikinti tokiu tostu: ‚Nelinkėsiu dabar niekam nei sveikatos, nei turtų, o palinkėsiu sėkmės! Juk dauguma tų, kurie plaukė „Titaniku“, buvo ir sveiki, ir turtingi. O sėkmingi pasirodė ne daugelis....“

Perskaitykite šį trumpą pranešimą, kuris buvo paskelbtas po metų nuo baisiosios 2001 metų rugsėjo 11 dienos teroristinės atakos JAV. Jeigu esate iš tų, kurie dažnai jaudinasi dėl smulkmenų, perskaitykite tą iškalbiną pranešimą kelis kartus.

„Galbūt žinote, kad vienos stambios kompanijos vadovas per rugsėjo 11 dienos ataką išgyveno todėl, kad pirmą kartą nuvedė sūnų į vaikų darželį.

Kitas vaikinas išliko gyvas, nes buvo jo eilė eiti pirkti spurgų.

Viena moteris pavėlavo, nes laiku nesuskambo jos žadintuvas.

Kai kas negalėjo laiku atvykti į darbą, nes įstrigo Naujojo Džersio autostrados kamštyje.

Vienas žmogus nespėjo į autobusą.

Viena mergina apsiliejo drabužius kava ir jai prireikė laiko persirengti.

Kažkas nesugebėjo užvesti automobilio, kitas sugrįžo namo, kad atsilieptų į telefono skambutį.

Dar vieno žmogaus vaikas ožiavosi rengdamasis ir gaišino laiką.

Kitas asmuo ilgai negalėjo pagauti taksi.

Įdomiausia, kad vienas vyras apsiavė naujus batus, keliavo į darbą įvairiais būdais, pakeliui prisitrynė pūsles. Jis užėjo į vaistinę nusipirkti pleistro, todėl dabar tebėra gyvas.

Dabar, kai įstringu kamštyje, nespėju į liftą, sugrįžtu namo, kad atsiliepčiau į telefono skambutį... Kai įvyksta visos tos smulkmenos, kurios erzina mane, aš pagalvoju, kad tai yra būtent ta vieta, kur Dievas nori, kad aš būčiau šiuo momentu. Kitą kartą, kai jums atrodys, kad rytas prasidėjo netinkamai, vaikai rengiasi per lėtai, jūs nesugebate rasti raktelių nuo automobilio, kai tenka sustoti prie kiekvieno šviesoforo, nenusiminkite ir nepykite. Dievas saugo jus. Viskas tik į gerą!“

Tegul jums visada sekasi!

2021 05 20 08:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt