pirmadienis, sausio 17 d.
Vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie neims komanduoti moteriai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pagarbus elgesys

Geri santykiai būna grindžiami abipusiu supratimu, pagarba, draugiškumu ir sugebėjimu susitarti. Nors tai supranta dauguma vyrų, bet ne visi jie būna linkę nusileisti moteriai, nes visada laiko save teisiais.

Išimčių galima tikėtis iš trijų Zodiako ženklų atstovų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Laisvė – svarbiausia vertybė šio Zodiako ženklo vyrams. Šaulys mėgsta būti nepriklausomas ir supranta mylimąją, kuri siekia to paties.

Šaulys neims reikalauti, kad jam paklustų. Jis suteiks teisę pasirinkti. Šauliui svarbu, kad jo partnerė būtų laiminga ir patenkinta.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo vyrai nė nebando ko nors kontroliuoti. Žuvys skrajoja padebesiais, gyvena išgalvotame pasaulyje. Visas problemas jos sprendžia iškart, kai jos atsiranda.

Tai, ką daro moterys, šio Zodiako ženklo atstovai palieka jų sąžinei. Žuvys stengiasi susitarti su partnere, kai kyla ginčas. Bet jeigu to nepavyks padaryti, tai jos pasitrauks į šalį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai labai brangina savo laisvę. Vandenis nekreipia dėmesio į tai, ką sako ar daro aplinkiniai. Jis susikoncentravęs į save ir daugiau nieko nepastebi. Jo išrinktoji gyvens savo gyvenimą.

Kartkartėmis Vandenis leisis į ilgus nuoširdžius pokalbius, bet tai darys tik dėl tvarkos, o ne siekdamas nurodinėti, kaip jai gyventi, ar tenkindamas savo smalsumą.

Su šių trijų Zodiako ženklų atstovais malonu kurti santykius. Jie leisis į kompromisus ir suteiks moteriai tiek laisvės, kiek jai reikės.

2022 01 10 17:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt