ketvirtadienis, vasario 25 d.
Vyrai tapo pirmąja trijų vienos lyties asmenų šeima, įrašyta vaiko gimimo liudijime
Alfa.lt

Šie trys vyrai tapo pirmaisiais istorijoje, kuriems teismas leido į vaikų gimimo liudijimus įsirašyti savo vardus, skelbia portalas Ladbible.

Ianas Jenkinsas, Alanas Mayfieldas ir Jeremy Allen Hodgesas naudojo paaukotus embrionus, o surogatinės motinos pagimdė du vaikus – dukrą Piper ir sūnų Parkerį.

Trijulė 2017 m. įėjo į istoriją, kai teisėjas leido jiems visiems būti įrašytiems vaikų gimimo liudijimuose. Tai buvo didžiulis etapas poliamorinėms šeimoms pelnyti pripažinimą JAV.

„Vienas iš Jeremy draugų pasiūlė mums embrionus, kurie liko po to, kai jis sukūrė šeimą ir nebegalėjo jų panaudoti. Mes turėjome galimybę įsivaikinti embrionus ir sukurti unikalią šeimą. 

Mes turėjome omenyje faktą, kad mūsų vaikai gali būti priimami kitaip. Mes nenorėjome, kad jie būtų patyčių objektai. 

Mūsų vyriausias sūnus lanko priešmokyklinę grupę, o kiti tėvai ir jų vaikai nori sužinoti mūsų istoriją“, – pasakojo Ianas. 

Nepaisant daugelio žmonių palaikymo, didžiausias iššūkis buvo tada, kai gimė dukra Piper, nes ribojantys įstatymai neleido vyrams sukurti šeimos surogatinės motinos pagalba.

TV laidoje „The Morning Show“ Ianas sakė: „Didžiausias iššūkis mums buvo įstatymai. Taigi su surogatine motina turite turėti teismo sprendimą dėl tėvystės, nurodydami, kas bus teisėti tėvai.

Iš pradžių mes nebuvome tikri, kad galėsime visi trys būti įrašomi į gimimo liudijimą, todėl buvo reikalingas teismo procesas. Teisme mes ginčijomės – tai buvo įdomi, įtempta akimirka.

Iš pradžių atrodė, kad mums tai nebus leista, todėl paprašėme pasisakyti teisme ir apsibrėžėme nuomonę, o teisėja galiausiai pakeitė savo nuomonę ir suteikė mums teisėtą tėvystę mūsų vaikui dar negimus.“

2021 02 19 09:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt