šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Vyriški žaisliukai ir „Wow“ faktorius
tiesa.com

Nuo žoliapjovių iki lenktyninių automobilių, nuo naujausio plokščiaekranio televizoriaus iki moderniausios barzdaskutės – vyrai tiesiog dievina techniką. Ir nors vyriškos manijos būna skirtingos, kai kuriems technologijų stebuklams jie solidariai neįstengia atsispirti.

Viena svarbiausių priežasčių, pastūmėjančių vyrus pirkti techniką, yra „Wow“ faktorius. Pripažinkime: naujausio modelio mobilusis telefonas ar vos prekyboje pasirodęs žaidimų kompiuteris pirmiausia patrauks vyro akį. O džentelmenas, žengiantis koja kojon su naujausiomis technologijomis, visuomet patrauks moters akį. Tad po didele meile technikai dažnai slepiasi didelis noras būti nebylaus moteriško „wow“ priežastimi.  

 
Must-have sąrašas
 
„Įvaizdis dar ne viskas...“, – skelbia populiari reklama. Tačiau gyvenime pirmasis įspūdis – labai svarbus. Ne tik aprangos stilius bei šukuosena, bet ir technologiniai stebuklai, kurie lyg magnetai traukia susižavėjusius aplinkinių žvilgsnius. Kokie yra mėgstamiausi vyriški žaisliukai?
 
Mobilusis telefonas
 
Daiktas, kurį greičiausiai pastebi aplinkiniai – mobilusis telefonas. Jis tarsi šiuolaikinio žmogaus asmenybės veidrodis: telefono spalva, modelis ir netgi dėklas gali papasakoti, kas domina jo savininką. Šiais metais geidžiamiausias mobilusis – iPhone 4.
 
Pernai,  telefonų pasaulyje padaręs perversmą, tūkstančius gerbėjų įgijo iPhone 3GS. Šiemet, birželio 24 d., kompanija „Apple“ išleidžia naują telefono versiją, kuri jau kelia susižavėjimo ovacijas visame pasaulyje. Beveik 40 proc. talpesnė baterija, dvi kameros, garantuojančios nepriekaištingą vaizdo pokalbių kokybę bei galimybę pasirinkti pašnekovui matomą vaizdą: jūsų veidą arba tai, ką pats matote priešais save; funkcija, leidžianti telefone montuoti filmukus, pridedant ir garso takelį, chemiškai sustiprintas ekrano stiklas bei galybė kitų patobulinimų užtikrina iPhone 4 lyderio poziciją.
 
Kompanija „Apple“ savo portale siūlo įsigyti iPhone 4 ir žada nemokamai atgabenti jį į jūsų namus. 16 gigabaitų atminties iPhone 4 telefonas ten kainuoja 499 svarus, 32 gigabaitų – 599 svarus. Vis dėlto ekspertai perspėja, kad ateinančią vasarą reikia tikėtis naujo iPhone modelio, tad turintiems apynaujus telefonus vertėtų dar pagalvoti – pirkti ar palaukti.
Ketinantiems įsigyti iPhone4 siūloma išsinagrinėti mobiliojo ryšio tinklų „O2“, „Vodafone“ ar „Orange“ pasiūlymus. Mėnesinis mokestis prasideda nuo 25 svarų.
 
Nintendo Wii
 
Kiekvienas džentelmenas tyliai sau prisipažįsta – jame tebegyvena maištingo paauglio siela. Užtenka menkiausios kibirkštėlės, ir nutrūktgalviška jaunystės dvasia vėl įsižiebia. O suaugę vyrai vėl krykštauja iš laimės lyg berniukai.
 
Šia žaidimų konsole labiausiai žavisi tie, kurie mėgsta leisti laiką su draugais. Žaisti Nintendo Wii vienam nėra taip smagu, kaip bičiulių kompanijoje. Žaidimų siūloma tokia galybė, jog kiekvienas ras ką nors sau. Žaidimų kompiuteris dažnai pasitarnauja per šeimynines sekmadienio popietes, kai visiems iki gyvo kaulo nusibosta spoksoti į televizorių.
 
Tačiau sklando kalbos, kad šie žaidimų kompiuteriai dažnokai genda, ypač vos pasibaigus garantijai: persikrauna žaidimo metu, neįsijungia, stringa ir t. t. Tiems, kurie žaidžia daug ir dažnai, verta įsigyti specialų baterijų kroviklį, nes jos išsenka labai greitai. 
 
„Garmin Nuvi 255W“ navigacinė sistema
 
Jau praėjo tie laikai, kai patikimos navigacinės sistemos kainavo pasakiškus pinigus. Puikiausias įrodymas – „Garmin Nuvi 255W“ navigacinė sistema, kurią galima įsigyti maždaug už 150 svarų. Tiesa, vyrai tvirtina, kad jie ir taip visada žino kelią. Tačiau su šio daikčiuko pagalba jie TIKRAI niekada nepasiklys.
 
Jautrus, į kiekvieną prisilietimą reaguojantis ekranas bei vairuotojo dėmesio neblaškančios nuorodos, kur ir kada pasukti, užtikrina kiekvieno vyro ego saugumą – turint navigaciją neteks bejėgiškai klausinėti kelio atsitiktinių praeivių.
 
„Samsung MyFit“
 
Net didžiausi technologijų skeptikai slapčiomis pasvajoja apie keistus, bet praktiškus prietaisus, kurie ne tik praverstų kasdienybėje, bet ir suteiktų tam tikrą statusą: melomanas, kompiuteristas, ekstremalas ar panašiai.
 
Šis Mp3 grotuvas pritaikytas sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems vyrams. Jį itin patogu nešiotis bėgiojant ar važinėjant dviračiu, be to, šis mažas prietaisėlis gali suskaičiuoti sudegintas kalorijas, nustatyti jūsų kūno riebalų masę, raumenų apkrovos stiprumą ir bendrą aktyvumo lygmenį. Grotuvas pristatytas šį pavasarį, tad galite jį įsigyti internetu arba bet kurioje „Samsung“ produkcija prekiaujančioje parduotuvėje.
 
 Unikali USB jungtis
 
Tai išradingas prietaisas tiems, kurie daugiausia laiko praleidžia priešais kompiuterio ekraną. Nors sakoma, kad „du viename“ gaminiai niekuomet nėra tokie kokybiški, kaip atskirtų funkcijų daiktai, ši USB jungtis ne tik nepraranda savo kokybės, bet ir padidina savo praktiškumo koeficientą. Tuo pat metu ją galima naudoti ir failams perkelti, ir kavai ar arbatai šildyti. „ChowsChina“ USB jungtis pasirūpins jūsų patogumu. 
 
Kasdien pasaulį išvysta dešimtys, jeigu ne šimtai naujų prietaisų, į kuriuos krypsta vyriškių akys. Kad nepasiklystumėte tokioje gausybėje, ieškokite to, kas būtų ne tik populiaru, bet ir palengvintų jūsų kasdienybę.
 

2010 06 24 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt