penktadienis, gruodžio 4 d.
Vyro tipas, kurio jūs nusipelnote pagal savo Zodiako ženklą
Alfa.lt

Nepriklausomai nuo to, kokio partnerio ieškote, galima tiksliai pasakyti, kad jaučiatės vertos paties geriausio. Sužinokite, koks vyro tipas jums geriausiai tiktų pagal horoskopą.

AVINAS: intelektualas

Avino ženklo moterys – nepriklausomos ir pasižymi analitiniu mąstymu. Joms geriausiai tinka vyrai, su kuriai gali leistis į intelektualinius disputus.

Be to, jos teikia pirmenybę sąžiningiems, nuoširdiems ir savimi pasitikintiems partneriams. Jos negali gaišti savo laiko kvailystėms.

JAUTIS: stiprios valios vyras

Jautis mėgsta lepinti save. Jam labai patinka maži malonumai. Santykiuose Jautis visada vaizduoja ištikimą partnerę.

Jaučio ženklo moteris svajoja sutikti vyrą, kuris gyventų meile ir aistra. Be to, jai svarbu, kad tas žmogus turėtų nepriklausomą charakterį. Jai nėra nieko patrauklesnio už stiprios valios vyrą.

DVYNIAI: nuoširdus tipas

Dvyniai nuolat trokšta išbandyti kažką naujo. Jie iniciatyvūs ir komunikabilūs, todėl nori sutikti tokį vyrą, kuris žengtų su jais koja kojon, kad ir kas atsitiktų.

Dvynių ženklo moteris svajoja apie vyrą, kuris nedvejodamas išsakytų savo nuomonę ir nestokotų humoro jausmo.

VĖŽYS: geraširdis

Nėra geresnio ir jautresnio Zodiako ženklo už Vėžį (nebent išskyrus Žuvis). Vėžys santykiuose pasirengęs atiduoti savo partneriui viską, tačiau tai nereiškia, kad pastarasis turi tuo naudotis.

Vėžio ženklo moteris nori sutikti partnerį, kuris būtų daug kuo panašus į ją – nuoširdus, teisingas, pasirengęs dirbti kuriant sveikus santykius.

LIŪTAS: dosnus vyras

Liūtas labai vertina atsidavusius žmones, pasirengusius aukotis dėl santykių. Jeigu jo antroji pusė nepasižymi tokiomis savybėmis, poros santykiai greitai išris.

Liūto ženklo moteris ieško vyro, kuris būtų panašus į ją. Jai reikia, kad jis būtų dosnus ir mokėtų flirtuoti.

MERGELĖ: kantrus vyras

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės pasižymi mąslumu ir paslaptingumu. Jie neskuba atsiverti kitiems, kas dažnai trukdo sukurti darnius santykius su jais.

Štai kodėl Mergelei būtinai reikia santūraus vyro, kuris sugeba laukti. Tik tada Mergelė padarys viską, kas yra jos jėgoms, kad galiausiai jo kantrybė būtų atlyginta.

Taip pat svarbu, kad vyras tvirtai stovėtų ant kojų ir palaikytų jos sprendimus. Mergelei reikia daug laiko, kad galėtų išsiaiškinti savo jausmus ir troškimus.

SVARSTYKLĖS: ištikimas vyras

Svarstyklės garsėja savo užsispyrimu. Tai logiškai mąstantys žmonės, kurie analizuoja bet kurią jų išgyvenamą situaciją.

Joms geriausiai tinka ištikimas vyras, sugebantis nusileisti. Be to, joms būtų malonu sutikti bendrauti mėgstantį žmogų, nebijanti tiesiai kalbėti apie svarbius dalykus.

SKORPIONAS: aistringas vyras

Skorpionai yra nepaprastai aistringi ir temperamentingi tipai. Neretai jiems pasitaiko įvairios nemalonios situacijos, dėl kurių būna kaltas jų įprotis pirmiausia padaryti, o tik paskui susimąstyti apie pasekmes.

Vyrams, kurie pagal savo aistringumą gali varžytis su Skorpiono ženklo moterimis, gana greitai pavyksta užmegzti su jomis santykius.

Skorpiono ženklo moteris ieško linksmo ir kantraus partnerio, kuris sugebėtų lengvai susidoroti su nemalonumais. Jai reikia šiek tiek laiko, kad pradėtų pasitikėti nauju vyru savo gyvenime.

ŠAULYS: žavingas vyriškis

Šauliai – vienu metu ir avantiūristai, ir namisėdos. Jiems patinka reikalauti naujų dalykų, taip pat rengti smagius vakarėlius namuose su savo antrąja puse.

Šaulio ženklo moteris teikia pirmenybę žaviems vyrams, turintiems gerą humoro jausmą. Jos partneris turi būti ne mažiau aktyvus už ją pačią, kitaip jų santykiai greitai iširs.

OŽIARAGIS: daug dirbantis vyras

Ožiaragiai pasižymi rimtumu ir protu. Šio ženklo moteris svajoja sutikti vyrą, kuris būtų panašus į ją. Tai padėtų jiems surasti bendrą kalbą.

Ožiaragio ženklo moteris ieško vyro, kuris daug dirbtų ir būtų nieko prieš kartkartėmis gerai pasilinksminti. JI nori, kad santykiai jai suteiktų saugumo jausmą.

VANDENIS: charizmatiškas vyras

Vandeniai pagal savo prigimtį – išradingi avantiūristai. Šio Zodiako ženklo moteris norėtų sutikti žavingą ir aistringą vyrą.

Jai svarbu, kad partneris mėgtų bendrauti, nes su tokiu žmogumi ji jausis labiau pasitikinti savimi.

ŽUVYS: romantiškas vyras

Žuvys garsėja savo jausmingumu. Jeigu joms kas nors kelia nerimą, jos iškart apie tai pasako.

Žuvų ženklo moteris trokšta užmegzti ilgalaikius santykius su jautriu ir dėmesingu partneriu. Ji yra labai romantiška, todėl vyras gali nebijoti pasirodyti jai pažeidžiamas.

2020 11 03 11:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt