šeštadienis, sausio 23 d.
Žemės link skrieja milžiniškas asteroidas
tiesa.com

Jeigu nepavyks pakeisti asteroido skriejimo trajektorijos, 2032 metais Žemė susidurs su futbolo aikštės dydžio asteroidu.

Ir tai skelbia ne senoviniai rankraščiai, o nepriklausomi astronomai kurie pradėjo garsiai kalbėti apie tai, ką jų manymu, nutyli NASA, rašo užsienio šaltiniai.

Iki 300 metrų skersmens asteroidas pavadinimu 2013 TV135, kuris buvo aptiktas 2013 metais Krymo astrofizikos observatorijoje, skrieja tiesiai link mūsų ir teigiama, kad susidurs su Žeme 2032 metais rugpjūčio 26 dieną.

Nors NASA oficialiai pareiškė, kad susidūrimo šansas tėra 1 iš 63,000, kiti dangaus tyrėjai apskaičiavę asteroido skrydžio trajektoriją, griežtai su tokiu vertinimu nesutinka.

„Tai yra visiškas blefas. NASA skelbia, kad asteroidas greičiausiai priartės prie Žemės kelių milijonų kilometrų atstumu – kas yra visiškas melas“, – beforeitsnews.com portalui teigė astronomas.

„Žmonės niekada, kartoju, niekada nebūtų įspėti, jeigu kiltu realus pavojus. Jūs patys pagalvokit, kas įvyktų pasaulyje jeigu NASA pareikštų: taip gerbiamieji, 2032 metais asteroidas rėšis į Žemę. Juk tada kiltų tokia chaoso banga, kad jokia kariuomenė nenumalšintų protestų, sukilimų ir beprotystės.“, – be užuolankų komentavo specialistas.

Asteroidas kuris buvo aptiktas 2013 metais iš karto buvo įtrauktas į potencialių grėsmių sąrašą. Vėliau su lyg kiekvienais metais tikimybė, kad asteroidas susidurs su Žemę mažėjo, kol 2015 metais buvo užtikrintai pareikšta, kad grėsmes nėra.

Tačiau pasak nepriklausomų astronomų, tai buvo viso labo nukreipiamasis manevras, kad asteroidu daugiau niekas nesidomėtų.

„Viską ką darė NASA, tai tiesiog ramino žmones. Mūsų apskaičiavimai rodo, kad ši grėsme yra ne tik įmanoma, tačiau reali – asteroidas tikrai nukris į Didžiulį Ramųjį vandenyną. Mano pareiga įspėti žmonės, kad grėsme yra tikra. Tai ne fantazijos, o skaičiai – kurie tikrai nemeluoja“, – tinklalapiui beforeitsnews.com sakė astronomas.

Toks smūgis į vandenyną, nuo Žemės paviršiaus galėtų nudrožti 5 km storio plutos sluoksnį, o smūginė banga visomis kryptimis plistų hipergarsiniu greičiu. Į Žemės atmosferą būtų išmesta gausybė nuolaužų, kurios netrukus veikiamos gravitacijos grįžtų į Žemę ir sunaikintų viską savo kelyje. Per parą visą Žemę apgaubtų liepsnos audra ir viskas, kas gyva, taptų garais ir pelenais.

„Žmonės jau 50 metų neskrenda į Mėnulį, o jus manote, kad NASA tikrai ruošiasi siųsti žmones į Marsą? Tikrai ne. NASA ruošia raketas kuriomis galėtų pakeisti asteroido skriejimo kryptį, o visos pasakos apie Marsą yra tam, kad galėtų pateisinti milžiniškas lėšas, kurias dabar yra išnaudojamos raketų kūrimui.“, – užtikrintas ekspertas.

„JAV vyriausybė apie tai viską gerai žino. Ir tik todėl, kad NASA yra priklausoma nuo vyriausybės pinigų, ji nepraneša žmonėms apie tikruosius savo planus. Jiems tai uždrausta daryti. Žmonėms baltuosiuose rūmuose svarbiausia, kad žmonės nežinotų, kas gali atsitikti 2032 metais jeigu planas pakeisti asteroido kryptį nepavyks. Tai nėra gerai. Žmonės turi teisę žinoti kas vyksta“, – mintį užsienio portalui užbaigė astronomas.

Kaip viskas atrodytų, jei į Žemę pataikytų didesnis dangaus kūnas už 2013 TV135 asteroidą.

www.anomalija.lt

2016 06 07 07:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt