penktadienis, balandžio 16 d.
Žiaurios tiesos apie santuoką, kurias turi žinoti kiekviena moteris
Alfa.lt

Kartais moterys savo vaizduotėje piešia santuoką kaip smagių vestuvių tęsinį. Kad viskas būtų gražu, romantiška, šventiška. Tačiau realybė nesutampa su jų vaizdiniais. Toliau paaiškinsime, kokią tiesą apie santuoką turi įsisavinti moterys.

Nėra nieko kenksmingesnio moters psichologinei būsenai už tikėjimą santuokos mitais. Milijonai moterų gyvena nuolatinės disociacijos būsenos dėl to, kad jų santykiai su vyrais neatitinka pasakiško scenarijaus, pasirinkto jų kaip bendro gyvenimo idealo.

Visa tiesa apie santuoką moterims

Tokios nesąmoningos nuostatos rezultatas paprastai būna graudus, rašo portalas „Zen.yandex“. Moteris sutinka vyrą ir kurį laiką mano, kad tai ir yra „tas princas“, tačiau gyvenimo realybė greitai viską sustato į savo vietas.

Moteris įžengia į užburtą ratą

Paieškos– euforija– santykiai– santuoka –skyrybos– depresija–paieškos– euforija–santykiai– santuoka–skyrybos–depresija–paieškos.

Jeigu pažvelgtume į santuoką maksimaliai objektyviai, tai padarytume tokias išvadas.

1. Partnerio pasirinkimas priklauso nuo išvaizdos

Jūsų meilė ir simpatija nebus nulemtos Kupidono strėlių, karmos ar visatos valios. Jums kyla potraukis ir simpatija žmogui su patrauklia išore. Simpatiško vyro pavidalas jau tūno kiekvienos moters galvoje dėl kultūros ir masinių komunikacijos priemonių įtakos. Tas pats principas veikia ir moterų atžvilgiu. Jeigu jūs esate nepatraukli, nesirūpinate savimi, tai vyrai nenorės palaikyti su jumis santykių. Karma, Kupidonas ir visata imsis darbo tik tada, kai jūs pasirūpinsite savimi.

2. Seksas ir meilė kartais būna nesuderinamos sąvokos

Santykių pradžioje vyrui iš jūsų reikia tik sekso. Jeigu vyras bando įtikinti, kad yra priešingai, tai jis meluoja.

Žadinti vyrui seksualinį potraukį – natūralus dalykas. Problema ta, kad palaikyti stabilų interesą vien tik pasinaudojant seksu ilgam laikui nepavyks.

Galite būti tikros, kad vyras jus myli, jeigu jis gali atsisakyti sekso dėl pokalbio. Todėl sužadinti vyro susidomėjimą jūsų asmenybe yra kur kas svarbiau, nei manipuliuoti jo potraukiu per seksą.

3. Jūs niekada nesurasite idealaus vyro

Idealaus vyro jums tektų laukti iki antrojo Kristaus atėjimo. Jeigu turite neribotas laiko ir kantrybės atsargas, tai ši strategija gali suveikti.

Idealus vyras ir idealus sutuoktinis – skirtingos sąvokos. Moters supratimas apie idealų vyrą su laiku keičiasi. Aštuoniolikmetei patinka „blogi vaikinai“, 25 metų moteriai – pasiturintys ir sėkmingi. Sutikite, kad sulaukus 35 ir 45 metų, šie kriterijai taip pat pasikeis.

Sutuoktinis – tai vyras, su kuriuo galima gyventi kartu. Jis neturi būti idealus, lygiai kaip ideali negali būti ir pati moteris. Laukti „princo ant balto žirgo“ – labai abejotina gyvenimo koncepcija, už kurios slepiasi neišspręsti kompleksai ir fobijos.

4. Nereikia nutraukti santykių dėl problemų

Jeigu manote, kad jūsų medaus mėnuo su mylimu žmogumi tęsis ilgiau kaip metus, tenka jus nuvilti, kad taip nebus.

Santuokoje bus momentų, kai norėsite sunaikinti partnerį, kai imsite jo nekęsti. Kad ir kaip keista, bet tai yra normalu.

Jeigu bėgsite nuo problemų, nutraukdami santykius, tai sukurti ilgalaikio stabilaus ryšio nepavyks. Santuoka – tai sugebėjimas kentėti ir ieškoti kompromisų. Bet kokioje santuokoje bus problemų. Sutuoktinių uždavinys – padaryti taip, kad jų kiekis neviršytų 51 proc. bendro laiko, kurį praleidžia drauge.

5. Santuoka neturi būti kentėjimas

Nereikia pulti į kraštutinumą manant, kad santuoka – tai kryžius, kurį reikia nešti iki gyvenimo pabaigos.

Jeigu santykiai daro jus blogesnius, silpnesnius, nelaimingesnius nei jų nebuvimas ir situacijos nepavyksta pakeisti, nutraukite juos.

Iš dviejų kraštutinumų – „princas“ ar „bet koks, kad tik vyras“ – jūs pasirinkote antrąjį variantą. Vyrų yra daug, ir tikimybė, kad surasite neidealų, bet visiškai tinkamą bendram gyvenimui partnerį, yra gana didelė.

Argi jūsų gyvenime pasitaikė, kad knygos ar kino filmo herojus realizavosi tikrovėje ir išsilaikė joje nors kiek ilgesnį laiką? 

2021 03 29 07:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt