penktadienis, gruodžio 4 d.
Žmonės – veidrodžiai. Įsižiūrėkite į juos ir pamatysite save
Alfa.lt

Visata specialiai siunčia mums žmones, kurie yra mūsų atspindžiai. Tai būtina tam, kad mes galėtume geriau suprasti save. Jeigu jus traukia kokia nors kito žmogaus savybė, vadinasi, ją turite patys.

Visi žmonės yra vieni kitų veidrodžiai. Ir kiekvienas stengiasi surasti pateisinimą savo elgsenai, kad tik nereikėtų prisipažinti, jog elgiasi pats lygiai taip pat kaip tie asmenys, kuriuos jis kritikuoja, rašo portalas „Econet“

Prisiminkite posakį apie tai, kad kažkas „mato krislą kito akyje, bet nepastebi rąsto savojoje“. Atidžiai pasidairykite į žmones, kurie būna šalia jūsų, ir atpažinsite save. Jeigu esate nepatenkinti savo aplinka, tai jūs esate nepatenkinti savimi, ir atvirkščiai.

Visatos taisyklės

1 .Toks tokį visada traukia. Jeigu jums blogai, tai jūs užjaučiate kitus nelaimingus žmones, tačiau ir dauginate tas nelaimes, kalbėdami ir galvodami apie negatyvius dalykus. Jeigu patiriate malonumą, kad kažkas kažkam nesiseka, vadinasi, praradote sugebėjimą mylėti. Elkitės su kitais žmonėmis pagarbiai ir nuoširdžiai džiaukitės, kai jiems viskas gerai.

2. Jeigu žmogus pats yra konfliktiškas, tai jis tokius mato aplinkinius. Toks žmogus traukia į save nemalonumus, nes pats būna agresyviai nusiteikęs jį supančio pasaulio atžvilgiu. Tokiam „tironui“ nuolat painiosis po kojomis „aukos“. Jeigu jus kas nors įskaudino, nekeršykite jam, o padėkokite už tai. Visata pati pasirūpins, kad kiekvienas gautų pagal nuopelnus, Įsidėmėkite: nei žmonės sukelia jums skausmą, o jūs leidžiate jiems taip elgtis su jumis.

3. Į kitus žmonės galima žiūrėti su meile. Meilė pasižymi galinga energija, todėl žmonės, kurie atsiduria jūsų aplinkoje, ims jaustis geriau. Jeigu pastebite, koks gražus pasaulis aplinkui, vadinasi, taip žiūrite į save. Jeigu žavitės kito asmens gerumu, tai patys turite tokią pat savybę.

4. Nusigręžiant nuo atspindžio, neįmanoma išspręsti problemos. Tada jūs paprasčiausiai pereidinėsite nuo vieno veidrodžio prie kito. Jeigu situacija kartojasi, pasistenkite surasti priežastį savyje.

5. Jeigu norite, kad kitas žmogus pasikeistų, teks pradėti darbą su savimi ir keistis pačiam. Kai patys pakeisime savo požiūrį, aplinkiniai pradės stengtis atitikti permainas.

6 .Kai kils noras ką nors kritikuoti, pasinaudokite paprastu būdu: apsvarstykite frazę, kurią norėjote pasakyti nemaloniam asmeniui ir vietoj „tu“ įtraukite „aš“. Tada viskas atsistos į savo vietas. Jūs suprasite, su kokiomis asmeninėmis savybėmis jums reikia padirbėti.

Reaguokite į bet kokią nemaloni situaciją supratingai ir be pasmerkimo, tada toks ims gimdyti tokį, ir pasaulis pradės jums šypsotis.

2020 10 29 07:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt