ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Zodiako ženklai, iš kurių sunkiausia sulaukti atleidimo
Alfa.lt

Ar prieš trejus metus įvykdyta draugo ar mylimojo išdavystė jums vis dar kelia skausmą? Patikėsite ar ne, kiekvienas žmogus turi priežastis, kodėl jam gali būti sunku atleisti. Sužinokite, kuriems Zodiako ženklams atleisti yra sunkiausia.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Lojalumas jums yra prioritetas numeris vienas, esate linkęs labiausiai vertinti ištikimus žmones ir kabintis į juos visą gyvenimą. Jūs tikite tikra meile ir norite ilgalaikių santykių su vienu žmogumi. Tačiau, jei kas nors jus įskaudina, jūs iškart išbraukiate tą žmogų iš gyvenimo. Nenorite šalia savęs matyti žmogaus, kuris dalijo pažadus ir jus išdavė. Atgaila jūsų nedomina.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Esate linkęs labai įsižeisti, kai žmonės su jumis elgiasi blogai. Jei norite gyventi laimingiau, turite išmokti atsisakyti neigiamos energijos. Jūs neturėtumėte laikyti šių neigiamų jausmų savyje. Pirmojo žingsnio susitaikymo link tikrai nežengsite, nes atvirai jaučiatės apleistas, įžeistas. Lauksite žingsnio iš to, kuris išdrįso su jumis blogai pasielgti. Kalbant apie atleidimą, jums nieko nereiškia išklausyti nuoširdžią kaltininko ar išdaviko atgailą, tačiau atleisti jam gali prireikti daug laiko. Ir, beje, paprastas „atsiprašau“ šiuo atveju nesuveiks. Tas, kuris jus nuskriaudė, turi norėti išpirkti savo kaltę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Su Dvyniais reikalai gali pasisukti dviem visiškai priešingomis kryptimis. Viskas priklauso nuo situacijos ir žmogaus, kuris išdavė. Jei šis žmogus yra labai brangus ir gailisi, Dvyniai gali jam atleisti, nors tai jiems bus nepaprastai sunku. Tuo metu juose vyks prieštaravimų kova: noras niekada nebematyti šio žmogaus ginčysis su viltimi, kad dar įmanoma išsaugoti santykius. Kas laimės – jau yra didelis klausimas. Jei pažeidėjas nėra toks brangus, Dvyniai ištrins jį iš savo gyvenimo ir nė nemirktelės. Taigi negalite 100 % užtikrintai pasakyti, ar šis Zodiako ženklas jums atleis, ar lies pyktį. Jis atidžiai apsvarstys kiekvieną variantą ir pasirinks morališkai teisingą sprendimą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui sunkiausia atleisti. Kodėl taip yra? Jis yra labai švelnios ir pažeidžiamos sielos ir bet kokį neigiamą dalyką giliai ima į širdį. Vėžys gali pykti, ypač kai kalbama apie jam rūpimą žmogų. Jam sunku atleisti žmonėms, kuriais jis pasitikėjo. O pasitikėjimą taip sunku atkurti, kad šio Zodiako ženklo akyse tai beveik neįmanoma. 

2021 04 17 14:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt