pirmadienis, gegužės 10 d.
Zodiako ženklai, kurie dažniausiai skundžiasi savo likimu
Alfa.lt

Visi žmonės nori būti laimingi. Kai kurie žino, kad daug kas priklauso nuo jų charakterio. O kai kurių Zodiako ženklų atstovai būna nuolat nepatenkinti ir skundžiasi savo gyvenimu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės visada šypsosi, todėl pasakyti, kad jos yra nelaimingos, negalima. Jos retai kada atrodo blogos nuotaikos, bet tai nereiškia, kad jų sieloje visada šviesu ir šilta.

Šio Zodiako ženklo atstovai nuolat nervinasi dėl to, kad kažkam neįtiko, kad padarė kažką netinkamo, suklydo. Jie jaučia nuolatinę nervinę įtampą ir jaučiasi nelaimingi.

Savo būseną Svarstyklės yra priverstos slėpti nuo kitų, kad netrukdytų kitiems eiti savo keliais. Jos lengvai pasiduoda manipuliacijoms, nesugeba apsiginti. Todėl aplinkiniai dažnai piktnaudžiauja tuo ir trukdo Svarstyklėms siekti savo tikslų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo žmonės nesugeba atsipalaiduoti, nes mano, kad jie privalo būti laimingi. Siekdami absoliučios laimės, jie sukuria sau daug problemų, kovoja su jomis, pamiršdami, kokio tikslo siekia ir kas juos įkvepia.

Žuvys yra linkusios panikuoti, įžvelgti pavojus net ten, kur jų nėra. Tai pablogina jų psichologinę būseną, verčia kentėti. Dėl to Žuvys tik dar labiau tolsta nuo laimės.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai mano, jog lengvų kelių į laimę nebūna, reikia sunkiai dirbti, kad gautų kažką, kas jiems pataisytų nuotaiką. Jie patys kuria sau problemas ir stengiasi su jomis susidoroti savarankiškai, tačiau jiems nesiseka.

Kai prisikaupia per daug problemų, Skorpiono gyvenimas virsta chaosu, kuriame jis nebegali ištverti. Tada jis jaučiasi esąs nelaimingiausias žmogus pasaulyje, ima kentėti ir pastebi tik neigiamas savo gyvenimo puses, o į tai, kas yra gera, jau nebekreipia jokio dėmesio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo žmonės nevertina stabilumo. Dvyniai nemėgsta laikytis kokių nors taisyklių. Jie nenori būti įsprausti į jokius rėmus.

Dvyniai veikia taip, kaip nori tuo laiko momentu, negalvoja apie pasekmes, kurios gali kilti dėl jų neatsakingumo. O jų poelgių rezultatai kartais būna labai graudūs. Dvyniai per vėlai supranta, kokių klaidų padarė, ir ima kentėti dėl to, ko jau neįmanoma ištaisyti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Iš menkniekio Avinas gali padaryti rimtą problemą. Toks požiūris į aplinkybes verčia jį nuolat kentėti, matyti tamsių spalvų pasaulį.

Avinas negali ramiai gyventi, mėgautis šia akimirka. Jis nepastebi, kad pats gadina savo egzistenciją, pats verčia save kentėti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui būdingas perdėtas atsargumas. Jo galvoje nuolat kyla vertingų idėjų, tačiau jis negali jų įgyvendinti dėl savo neryžtingumo ir baimės prarasti tai, ką jau turi. Todėl Vėžys nepasiekia nieko, apie ką svajoja. Jam atrodo, kad gyvenimas prabėga pro šalį, dėl to jaučiasi nelaimingas.

Žmogus pats yra savo likimo kalvis. Tai verta įsisąmoninti visiems minėtiems Zodiako ženklams. Jie gali pasikeisti ir jaustis laimingesni.

2021 04 27 13:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt