antradienis, rugsėjo 27 d.
Zodiako ženklai, kurie įsimyli tikrą žmogų, o ne jo įvaizdį
Alfa.lt
Unsplash
Meilė

Meilė yra šviesus ir stiprus jausmas, kuris gali paskatinti įgyvendinti daug gerų dalykų. Asmenys gana dažnai idealizuoja meilužį santykių pradžioje, priskiria jam bruožus, kurie jam nebūdingi. Daugelis tai daro, bet ne visi.

Yra asmenų, kurie įsimyli tik tikrą žmogų, o ne išgalvotą, susikurtą įvaizdį. Jie, dažniausiai, gimsta po keliais Zodiako ženklais.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Dar iki romano pradžios šio Zodiako ženklo atstovai tyrinės potencialų partnerį, sužinos apie jį maksimalų informacijos kiekį. Jautis tai daro norėdamas suprasti, ar konkretus žmogus jam tinka, ar apskritai verta su juo prasidėti. Taip, dėl to jo gyvenime nebelieka romantikos.

Tačiau kita vertus, Jautis niekada nenusivilia, nepatiria stipraus psichinio skausmo. Svajonės neužgožia jo proto, o tai galiausiai jam naudinga.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nors šio Zodiako ženklo asmenys išsiskiria lengvabūdiškumu, įvaizdžio jie niekada neįsimyli. Šauliui užtenka tikro gyvenimo, tikrų žmonių, jis nemato prasmės ką nors išgalvoti. Taip, jo galvoje gali būti idealas, bet jis nereikalaus, kad partneris jį atitiktų. Šaulys priims išrinktąjį tokį, koks jis yra, atras jame stiprybes, sutelks dėmesį į jas ir tiesiog atkreips dėmesį į jo trūkumus, kad ateityje nenusiviltų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria praktiškumu, noru svajoti, sklandyti debesyse neturėjimu. Mergelė į pasaulį žvelgia blaiviai, mieliau būna šalta ir kiek atsiribojusi nuo kitų žmonių ir jų emocijų. Ji įvertina potencialų partnerį, užduoda jam daugybę klausimų jau pažinties etape. Tai leidžia suprasti, su kuo turi reikalų, įvertinti žmogų. Taip elgdamasi ateityje ji nesusidurs su nemaloniais netikėtumais. Mergelė nepuoselėja jokių iliuzijų. Ji įsimyli, jei žmogus jai tinka, ir užmezga su juo santykius pirmiau nei leidžia sau įsimylėti.

Realybė yra geriausia, kas egzistuoja. Tokiai nuomonei pritaria ir šių ženklų atstovai, todėl dirbtinių įvaizdžių jie niekada neįsimyli.

Zinoti.lt

2022 08 07 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt