šeštadienis, sausio 16 d.
Zodiako ženklai, kurie negali ilgai ištverti santuokoje
Alfa.lt

Kiekvienas asmuo, sudarydamas santuoką, tikisi, kad šeimos gyvenimas bus ilgas ir laimingas. Deja, maždaug kas trečia sąjunga išyra. Astrologai pasidomėjo, ar santuokos stiprumas priklauso nuo Zodiako ženklo, ir sužinojo, kurių ženklų atstovai dažniausiai išsiskiria.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys nėra šeimyninis ženklas. Jis dievina laisvę visur. Apie stabilumą ir šeimą jis pradeda galvoti tik būdamas gana subrendęs. Ir kuo vėliau tai įvyksta, tuo sunkiau jam sekasi prisitaikyti prie neįprasto gyvenimo būdo ir kito žmogaus charakterio. Bet kokia partnerio kontrolė erzina Šaulį, o tiesioginis laisvės apribojimas sukelia agresijos protrūkius.

Kad santuoka su Šauliu būtų ilga, sutuoktinis turi pripažinti jo teisę į laisvę. Atsidėkodamas už tai, Šaulys bus pasirengęs daryti kompromisus kitais klausimais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis labai atsargiai renkasi partnerį ir klauso ne tiek jausmų, kiek proto. Atrodytų, kad santuoka, pagrįsta apskaičiavimu, turėtų būti patvaresnė. Tačiau Ožiaragio šeimos gyvenimas nesusiklosto gerai dėl tokių jo savybių kaip egoizmas, užsispyrimas ir taupumas.

Šio ženklo atstovai visada užima dominuojančią padėtį šeimoje. Jie pradeda diktuoti savo sąlygas ir kontroliuoti šeimos biudžetą. Tam tikra prasme Ožiaragis yra šeimos diktatorius. Nuo to, kuris ženklas susituokė su Ožiaragiu, priklauso sąjungos trukmė. Šeima turi galimybę išgyventi, jei Ožiaragis pradės dirbti pats stiprindamas santuoką, dalintis finansais ir daryti kompromisus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra ištikima, rūpestinga ir tikra draugė – apie tokį partnerį galima tik pasvajoti. Tačiau šeimos gyvenime Mergelė dažnai eina į kraštutinumus. Ji tiek paskęsta tvarkydama šeimos lizdą, rūpindamasi sutuoktiniu, kad pamiršta pasirūpinti savimi, o tai sukelia antrosios pusės nepasitenkinimą.

Be to, Mergelė yra perfekcionistė. Ji siekia kontroliuoti sutuoktinį, ir jos priežiūra peržengia visas įsivaizduojamas ribas bei tampa sunkiai pakeliama partneriui. Kai kurie šio ženklo atstovai susituokę supranta, kad tai trukdo jų stipriam norui realizuoti save. Mergelė nuobodžiauja be savo darbo ir, jei neranda palaikymo savo ambicijoms šeimoje, jos dėmesys ima krypti į kitas sritis, o tai lemia skyrybas.

2020 11 27 10:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt