antradienis, spalio 27 d.
Zodiako ženklai, kurie nuolat pritraukia bėdas
Alfa.lt

Būna, kad kai kuriuos žmones nuolat persekioja bėdos. Jos tyko jų tiesiog kiekviename žingsnyje. Tokius žmones galima vadinti nevykėliais arba nelaimingais. Jie patys nuolat stebisi, kodėl būtent toks jų likimas.

Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai gimė po nelaimingais žvaigždynais ir yra lydimi nuolatinių bėdų. Štai kodėl, žinant žmogaus Zodiako ženklą, galima lengvai sužinoti, ar jis bus laimingas, ar jam teks nuolat kovoti su kliūtimis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovai gana dažnai būna sėkmingi žmonės. Tačiau gyvenime jiems nelengva: sunkus darbas, atkaklumas ir atsidavimas leidžia jiems pasiekti turtų ir šlovės. Galų gale, šio Zodiako ženklo atstovai pasiekia trokštamą tikslą, tačiau už tai moka labai didelę kainą. Taip yra dėl to, kad Avinas turi polinkį į agresyvų, destruktyvų ir įžūlų elgesį.

Kartais, nesugebėdami susitvarkyti su savo emocijomis ir įniršiu, jie būna gana negailestingi savo kolegoms, artimiems žmonėms ir bendražygiams. Visata juos baudžia už bjaurų elgesį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pagrindinė Vėžio problema yra ta, kad jis nuolat nusiteikę, jog jam nepasiseks. Jo paties mąstymas verčia jį pasiduoti be kovos. Gana dažnai šio Zodiako ženklo atstovai būna pernelyg įtarūs.

Jie visur mato negatyvą , o jų taurė visuomet yra pustuštė. Nenuostabu, kad juos vis užpuola bėdos. Net jei viskas gerai ir nėra ko jaudintis, Vėžys ras priežastį, dėl ko galėtų liūdėti. Jis puikiai vaidina nelaimingos aukos vaidmenį, kurią nuolat kažkas įskaudina ir įžeidžia.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Trečioje šio sąrašo vietoje yra Vandenis. Šio Zodiako ženklo atstovai yra linkę į dramą ir savęs gailėjimąsi. Be to, jie tiki, kad klesti korupcija, bijo „blogos akies“ ir užkeikimų. Dėl aistros mistikai jie visur mato nemalonumus: tai kaimynas vis spokso į juos, kolega siunčia prakeiksmus. Kartais nuolat jų galvoje besisukančios mintys apie nemalonumus išsipildo.

Dėl tokio mąstymo Vandenis patenka į savo juodų hipotezių spąstus. Jis tiki, kad nieko negali pakeisti dėl savo bėdų, dėl visko kaltina aplinką ir nieko nedaro, kad ištaisytų padėtį pats.

Gaila, bet šie Zodiako ženklai yra nuolat kamuojami bėdų

2020 10 14 17:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt