ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Zodiako ženklai, kurie pamiršta sumokėti skolas
Alfa.lt

Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai vargu ar grąžins skolą. Laiku nesumokantys skolų žmonės gali labai erzinti kitus. Sužinokite, ar jūsų aplinkoje yra tokių žmonių. Noras kuo ilgiau naudotis svetimais pinigais būdingas tik kai kuriems Zodiako ženklams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai užsidirba pinigų savo „norų sąrašui“. Jie išleidžia savo užgaidoms daug. Patys Liūtai niekada nereikalauja grąžinti skolų ir gali jas visiškai pamiršti. Todėl šio Zodiako ženklo atstovai labai nustebs, jei kas nors iš jų pareikalaus pasiskolintų pinigų. Jie netgi laikys tai įžeidimu, kad ir kaip keistai skambėtų ši versija.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys visiškai nemoka taupyti pinigų ir apskritai nemoka tinkamai tvarkyti savo finansų. Jie dažnai daro klaidas net ir turėdami dideles pinigų sumas. Todėl tokie žmonės tiesiogine to žodžio prasme gali įklimpti į skolas. Žuvys meistriškai randa priežasčių, kodėl vis negali grąžinti skolos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliai yra sąžiningi ir atsakingi žmonės, bet jie turi vieną nemalonią savybę. Tai užmaršumas. Todėl nenustebkite, jei šio ženklo atstovas stebėsis jūsų reikalavimu grąžinti skolą. Greičiausiai jis seniai pametė užrašų knygelę su savo finansiniais užrašais ir visai netyčia neprisimena apie skolą. 

2021 04 21 11:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt