pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Zodiako ženklai, kurie yra ne tokie, kokie atrodo
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Susitikimas

Ne visi žmonės atsiskleidžia kitiems ir parodo tikruosius savo charakterio bruožus. Todėl aplinkiniai gali susidaryti klaidingą nuomonę ir priskirti jiems tokias savybes, kokių jie neturi.

Dažniausiai susiformuoja neteisinga visuomenės nuomonė apie keturių Zodiako ženklų atstovus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo žmonės paprastai laikomi bejausmiais., per menkai emocingais. Tokia nuomonė susidarė dėl to, kad Ožiaragis dirba visą laiką, jam labiau patinka susikoncentruoti, nesiblaškyti į pašalinius dalykus, nepaisyti visokių smulkmenų.

Bet iš tikrųjų tai neturi nieko bendra su šaltumu ir jausmų neturėjimu. Ožiaragis tiesiog nenori gaišti laiko, anot jo, kvailoms emocijoms , o vėliau gailisi dėl praleistų gyvenimo progų.

Šio Zodiako ženklo atstovams svarbiausia būti užtikrintiems dėl savo ateities, sukaupti viską, ko reikia patogiam egzistavimui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi apgaulingais ir dviveidžiais. Dažnai girdime, kad Dvyniais negalima pasitikėti, kad jie nuolat išsisukinėja, kad niekada nesako tiesiai, ką galvoja.

Iš tikrųjų Dvyniai tiesiog mėgsta pokyčius ir per daug myli gyvenimą. Jie sugeba lanksčiai prisitaikyti prie to, kas vyksta, keisti planus. Jie tai daro taip greitai, kad nelieka laiko kam nors apie tai pranešti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Vyrauja nuomonė, kad šio Zodiako ženklo atstovai yra agresyvūs ir pikti. Tačiau daugeliu atvejų Avinas demonstruoja linksmumą, optimizmą. Jis niekada nenusimena, niekada neliūdi.

Šio Zodiako ženklo asmenys tampa agresyvūs tik tada, kai kas nors padaro veiksmą, kuris jiems nepatinka. Tokioje situacijoje Avinas užsidega, parodo savo emocijas.

Tačiau tai trunka neilgai, nes jis lygiai taip pat greitai nusiramina, kaip sugebėjo užsiplieksti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo atstovams priskiriamas kerštingumas, piktumas, nesugebėjimas atleisti kitiems ir gašlumas.. Bet jei geriau pažinsite Skorpioną, įsitikinsite, kad tokia nuomonė yra gerokai perdėta.

Bendravimo pradžioje šio Zodiako ženklo žmonės iš tiesų gali atrodyti šalti, bejausmiai, nedraugiški, tačiau ateityje jie nusiims šią kaukę ir parodys savo pažeidžiamą prigimtį. Skorpionas taps agresyvus tik tuo atveju, jei kas nors jį išduos, jei padarys jam gilių dvasinių žaizdų. Toks jo elgesys šiuo atveju gali būti laikomas gynybine reakcija.

2022 07 20 10:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt