pirmadienis, sausio 17 d.
Zodiako ženklai, kuriems 2022-aisiais pasiseks meilės srityje
tiesa.com
Pixabay.com
Meilė

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kuriems 2022 m. ypač seksis meilės srityje. Vieniši šių ženklų atstovai turi visas galimybes sutikti savo antrąją pusę.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Labai tikėtina, kad sutiksite ypatingą asmenį. Žmonės, gimę po Žuvų ženklu, turi žavesio, apie kurį net nenutuokia, o tai nejučia kelia daugelio aplinkinių susižavėjimą. Tačiau 2022 metais tik keliems laimingiesiems pavyks suvirpinti Žuvų širdis.

Tikėtina, kad bet kokie dabar užmegzti santykiai leis jums jaustis taip, tarsi sparčiai tobulėtumėte. Meilę pajusite kiekviena savo kūno ląstele.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Gali būti, kad šiais metais jūsų meilės istorija prasidės su žmogumi, kurio partnerio vaidmenyje dar neįsivaizdqavote. Net jei jūsų santykiuose kyla nesusipratimų, labai svarbu juos aptarti ir išspręsti su partneriu. Kai audra nurims, įvertinsite vandenyno grožį, kurio dalimi jums pasisekė būti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Net jei 2022-ieji meilės srityje jums nėra daug žadantys, iki metų pabaigos viskas pagerės. Jūs atsidursite tokio žmogaus glėbyje, kuris suteiks jums būtent tai, ko troškote. Nekaltas flirtas gali tapti ilgalaikių santykių pradžia, jei tik pamiršite dideles viltis ir pasiaukojimą. Sėkmės raktas – atsipalaiduoti ir leisti jausmų bangai jus nunešti.

Zinoti.lt

2022 01 03 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt