antradienis, spalio 19 d.
Zodiako ženklai, kuriems dar šią vasarą meilė įkaitins širdį
Gražina Vasiliauskienė
pixabay.com
Jausmai

Meilė – keistas dalykas. Vieni ieško jos dešimtmečiais ir neranda. Kiti visai neieško ir susiduria su ja dažnai.

Kai kurie nuo vaikystės susikūrė sau idealų partnerį, kiti įsimyli iš pirmo žvilgsnio.

Dažniausiai meilė ateina netikėtai, tačiau horoskopas gali pakuždėti, kada jos laukti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šis Zodiako ženklas bus bene labiausiai numylėtas. Kad ir kokį meilės nuotykį pradėtų, jį visur lydės sėkmė.

Be to, jo kūrybinė energija vasaros pabaigoje trykš fontanais, todėl jam nesunku bus sugalvoti originalių komplimentų ir  siurprizų mylimam žmogui.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Sėkmė nepraeis pro šalį. Paslaptingasis Skorpionas ir šiaip  yra nepaprastai patrauklus priešingai lyčiai, o vasaros pabaigoje jo charizma dar labiau sustiprės.

Jam netrūks entuziazmo meilės sferoje, todėl jis būtinai pasieks trokštamą pergalę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Paskutinį vasaros mėnesį Mergelė, kuri buvo intravertė, labai pasikeis. Visą jos drovumą tarsi vėjas nupūs. Ji virs malonia pašnekove, komunikuos su įvairiais žmonėmis ir pelnys didelį pasisekimą.

Į ją kreipsis verslo partneriai, įdomūs žmonės, kurie ateityje bus jai naudingi. Ir svarbiausia tarp jų bus vienas širdžiai mielas asmuo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai turės didelį pasirinkimą, kam atiduoti savo širdį. Ožiaragis užmegs naujų pažinčių per susitikimus su draugais ir vakarėlius. Meilė tykos jo vos ne už kiekvieno posūkio, todėl likti vienišam jam nepavyks.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šie smalsūs nenuoramos paskutinį vasaros mėnesį taps dar patrauklesni. Surasti meilę jiems bus nesunku. Tai galės atsitikti ir gatvėje, ir darbe, ir socialiniuose tinkluose, ir namuose, ir gamtoje.

Dvyniams bus iš ko pasirinkti, su kuo jie norės flirtuoti. Jiems nepavyks išsisukti nuo potencialaus partnerio ir likti vienišiems.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šios vasaros pabaigoje prabus Liūto aistra, kurios bus tiek daug, kad protas pasitrauks į antrą planą. Liūtas taps naujo romano herojumi. Jis įsimylės iki ausų.

Tai bus toks įvykis, kurio jis nepamirš visą gyvenimą ir kuris sukels jam nepakartojamų emocijų.  Romanas gali užsimegzti bet kurioje vietoje. kur lankysis Liūtas.

2021 07 26 12:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt