ketvirtadienis, liepos 29 d.
Zodiako ženklai, kuriems pranašaujami gyvenimo viražai vasaros viduryje
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Gyvenimo viražai

Pokyčiai gali būti ir į gerąją pusę, ir į blogąją. Kai kurių Zodiako ženklų nuobodus gyvenimas netrukus pasisuks 180 laipsnių kampu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Įprastą Svarstyklių gyvenimo ritmą sutrikdys nuo jų nepriklausančios aplinkybės, kurios atvers netikėtas galimybes.

Šios permainos ne tik išmuš Svarstykles iš vėžių, bet ir sugrąžins į jaunystę, kad svarbiausias rūpestis buvo laiku grįžti namo ir nepamesti telefono klube.

Toks emocinis fontanas paskatins jas žengti toliau pasirinktu keliu. Svarbiausia nesidairyti atgal.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui neįprasti socialiniai pokyčiai įvyks vasaros viduryje. Nuobodi pradžia netrukus išsivystys į audringą veiklą.

Jo gyvenime atsiras žmogus, kuris padės pamatyti pasaulio grožį, pakeisti požiūrį į aplinką. Skorpionas pradės mylėti gyvenimą.

Tik nuo jo priklausys, ar tas šviesus žmogus taps jo gyvenimo prasme, ar apsiribos tik lengvu vasaros romanu, kurio nepamirš abu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio laukia daug naujų emocijų ir įspūdžių. Vasaros viduryje jis sugebės viską susisteminti ir priimti sau naudingų sprendimų.

Jis sugebės paleisti tuos brangius žmones, kurie kadaise buvo ramsčiu, bet nesugebėjo šalia išlikti iki šiol.  Jautis pasieks santarvę su savimi ir pakils į aukštesnę savo vystymosi pakopą.

Dabar jo tikslas bus asmeninė raida, o aplinkiniai atsitrauks į antrąjį planą. Pagaliau Jautis pabus egoistu ir pagyvens dėl savęs.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis įgyvendins senas svajones. Kartu jis sugebės įveikti skausmingas psichologines traumas, dėl kurių ilgą laiką buvo depresinės nuotaikos.

Jis trypčiojo vietoje ir negalėjo imtis veiklos. Dabar jam prasidės naujas gyvenimas. Vandenis sugebės pakeisti net savo rašyseną.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vasaros viduryje Fortūna bus linkusi pildyti bet kokį Vėžio norą, nes pastaruoju metu jis daug praleido, sustingo vietoje ir nė kiek nejudėjo pirmyn. Vėžys patirs daug naujų įspūdžių ir emocijų.

Po visų tų nepaprastų išgyvenimų geriausias dalykas Vėžiui bus atostogos ir turiningas poilsis, kuris apvainikuos vasaros įspūdžius.

Minėtų Zodiako ženklų gyvenimas smarkiai pasikeis. Ar tai bus į gera, ar į bloga, priklausys nuo jų pačių požiūrio į permainas.

2021 06 29 12:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt