trečiadienis, spalio 20 d.
Zodiako ženklai, kuriems rugpjūtį pranašaujama šviesioji gyvenimo juosta
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Šviesioji gyvenimo juosta

Vasaros pabaigoje kai kuriems Zodiako ženklams seksis geriau už kitus. Sužinokite, kas tie laimingieji.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio nerūpestingumas gali sutrukdyti jo sėkmei, todėl jam reikia būti atidžiam ir kruopščiai išnagrinėti kiekvieną naują galimybę.

Tada jam seksis kūrybiniuose dalykuose. Nuo jo entuziazmo priklausys, kiek bus darbo ir koks bus pelnas.

Vienišam Jaučiui seksis ir meilės reikaluose. Jis turės šansų sutikti sau brangų asmenį ir įsimylėti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio laukia sėkmė karjeros srityje. Jis sulauks įdomių dalykinių pasiūlymų. Tačiau neverta tikėtis pasakiško pelno be titaniškų pastangų.  Nereikia niekur skubėti. Dirbkite ramiai, mėgaudamiesi savo triūso rezultatais.

Savo verslą turintis Ožiaragis turėtų stengtis kuo daugiau bendrauti su žmonėmis.  Naudingos pažintys, nauji verslo partneriai atneš jam sėkmę.

Šio Zodiako ženklo atstovai, kurie dirba interneto srityje, turi stengtis kaupti žinias, analizuoti naudingą informaciją ir vystytis. Atsiras daug naujų projektų, tačiau jiems negalima griebtis visų iš eilės, reikia kruopščiai atsirinkti naudingiausius pasiūlymus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Tamsusi periodas, kuris truko didžiąją vasaros dalį, jau baigiasi. Vėžys galės atstatyti savo finansinę padėtį ir pasiekti tam tikrų laimėjimų darbe,

Reikia būti atviram permainoms ir kruopščiai nagrinėti gautis pasiūlymus. Likimas ruošia Vėžiui malonią dovaną.

Iš pradžių naujas pasiūlymas gali pasirodyti nedaug žadantis, bet po kelių mėnesių Vėžys pastebės rezultatą. Jam svarbiausia atkakliai dirbti ir stengtis viską padaryti kokybiškai.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys rugpjūčio mėnesį turės šansų praturtėti. Jis galės atiduoti skolas ir uždirbti pakankamai pinigų, kad galėtų pradėti taupyti. Pajamų padaugėjimas bus susijęs su daugybe naujų pasiūlymų, kuriuos Šaulys gaus iš savo dalykinių partnerių.

Tačiau jam reikės adekvačiai įvertinti visą riziką ir verslo vystymo galimybes. Geriau nesileisti į jokius ne visai švarius sandėrius.  Taip pat reikia nereaguoti į menkai pažįstamų žmonių pasiūlymus, nes pastarieji sieks tik savo egoistinių tikslų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Sėkmė neturėtų aplenkti Žuvų. Jos padidins savo profesinį potencialą ir nusipelnys pripažinimo bei paaukštinimo.  Žuvys užmegs naujus naudingus ryšius, kurie joms labai pravers darant karjerą.

Žinoma, su sėkminga karjera visada būna susijusios ir papildomos pajamos. Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie nesugebės gerai uždirbti, vis tiek netikėtai gaus papildomų pajamų ar net palikimą.

2021 07 30 12:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt