trečiadienis, spalio 20 d.
Zodiako ženklai, kurių šį rudenį neaplenks finansinė sėkmė
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pinigai

Rudens pradžia daug kam bus nelengva finansiniu atžvilgiu. Vieni per daug lėšų iššvaistė atostogoms, kiti susipančiojo kreditiniais įsipareigojimais.

Vis dėlto taip bus ne visiems, kai kurie Zodiako ženklai galės džiaugtis savo finansinės padėties pokyčiais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pradėjęs daugiau uždirbti rugsėjį, Avinas nebegalės sustoti. Svarbiausia juk pradėti! Gerai būtų, kad dideli pinigai visai neapsuktų jam galvos.

Ir dar Avinui patartina nesiklausyti niekieno patarimų ir pasikliauti savo intuicija. Būtina atsisakyti sandėrių kuriuos siūlys menkai pažįstami asmenys, kad ir kokie jie patikimi atrodys. Maksimalus atsargumas kiekviename žingsnyje tikrai nepakenks.

Jei Avinas neignoruos šių patarimų, jį lydės sėkmė nuo rugsėjo. Avinas vėliau galės net įsigyti sau labai brangų niekutį, apie kurį seniai svajojo.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių finansinės galimybės augs labai lėtai, tačiau užtikrintai. Ateis laikas, kai jie galės sau leisti gyventi gerokai laisviau, nei dabar.

Ir visa tai bus dėl racionalių pasiūlymų ir neįtikėtinai kūrybingų idėjų, kurios rudenį kils šio Zodiako ženklo atstovams.

Dvyniams kaip ir Avinui patartina pasikliauti tik savimi ir savo nuojauta.

Toks elgesys padės jiems padidinti savo pajamas ir pamiršti, kas yra finansinės problemos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Labai svarbu, kad Liūtas šį rudenį sąmoningai pasiruoštų prisiimti didesnę atsakomybę. Nuo to priklausys jo materialinė gerovė.

Liūtui rekomenduojama gerai išanalizuoti kiekvieną jam pasitaikiusį potencialių pajamų šaltinį, tačiau semtis iš jo tik tada, kai bus neabejotinai naudinga.

Jeigu šis ugnies stichijos ženklas paisys sveiko proto ir atsargumo, jo lauks sėkmė ir klestėjimas.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šį rudenį Skorpionas bus ypatingai lepinamas likimo, tačiau ir pats jis nesnaus sudėjęs rankų.

Skorpionas žaismingai sklaidys rankose nemažas pinigų sumas, kurios jam lengvai pasiduos valdomos.

Kaip ilgai tęsis tokia padėtis, jau priklausys ne nuo žvaigždžių, o nuo paties Skorpiono. Pasitaiko, kad likimo lepinas žmogus per daug atsipalaiduoja ir finansinė sėkmė nusigręžia nuo jo.

Kad taip neatsitiktų, Skorpionui reikia nuolat būti kovinėje parengtyje.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Fortūnos numylėtinės šį rudenį bus ir Žuvys. Jos gali tikėtis lengvų pinigų: pelno iš indėlių, dovanų, palikimo, loterijos laimėjimų ir pan.

Žuvims verta nepamiršti, kad tokie pinigai lengvai ateina ir lengvai išeina. Sumanios Žuvys, kurios sugeba su protu valdyti papildomas pajamas, išgyvens rudenį be finansinių rūpesčių. Tiesa, pinigų bus ne tiek ir daug, bet užtat pakankamai.

2021 09 01 13:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt