sekmadienis, sausio 24 d.
Zodiako ženklai, kuriuos šiemet badys Baltasis jautis
Alfa.lt

Ne visiems ir 2021-ieji metai bus lengvi. Kai kurie Zodiako ženklai Baltojo jaučio metais susidurs su sunkumais. Jautis – ramus ir kantrus gyvūnas. Bet jeigu kas jį sugeba išerzinti, jis gali įtūžti ir subadyti. Kuriems Zodiako ženklams reikia būti labai atsargiems?

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Sunkūs šie metai bus Skorpionui, nes jis pagal savo charakterį negali susitaikyti su neidealiu pasauliu. Jį erzins, skaudins ir pykdys aplinkinių netobulumas, ypač artimųjų.

2021-aisiais metais Skorpionui bus sunku siekti užsibrėžtų tikslų. Jam teks labai nelengvas ir rimtas pasirinkimas. Tolesnis jo likimas ir perspektyvos priklausys nuo priimto sprendimo. Astrologai pataria pasikliauti intuicija.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jaučio metai tiesiogine prasme išvargins Aviną, nepaisant jo tvirtybės, narsos ir pasitikėjimo savimi. Žinoma, šis Zodiako ženklas pasieks, ko trokšta, tačiau už tai sumokės labai didelę kainą. Astrologai net pataria jam atidėti savo grandiozinius planus iki 2022-ųjų metų.

Baltojo jaučio metai bus įtempti ir veržlūs. Deja, Jautis nesuteiks Avinui veiksmų laisvės, prie kurios jis yra pripratęs. Jam teks stengtis viską sukontroliuoti, tačiau sekti įvykius bus nepaprastai sunku.

VANDENIS

(01 21–02 19)

2021-aisiais dėl daugybės netikėtų įvykių bus sunku išsilaikyti teisingame kelyje ir nenuslysti į takelį.

Baltasis jautis privers Vandenį spręsti problemas, nuo kurių jis anksčiau bandė išsisukti.

Net jeigu Vandenis yra atsidūręs situacijoje, kuri jo netenkina (problemiški santykiai, nekenčiamas darbas, nesusikalbėjimas su vyresniąja karta, konfliktai su giminėmis), Baltasis jautis vis tiek neleis šiam Zodiako ženklui pasislėpti nuo nemalonumų. Jam teks dirbti su situacija ir bandyti pakeisti ją iš vidaus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagal horoskopą. Liūtui 2021-aisiais teks daug ir įtemptai dirbti. Jis tiesiog paskęs darbuose. Pirmąjį pusmetį jis sugaiš daug laiko ieškodamas geriau apmokamų pareigų, o antrąjį stengsis padaryti įspūdį vadovams. Tos pastangos jį visiškai „išsunks“.

Šių metų pradžioje Liūtas dar bus per daug atsipalaidavęs ir pražiopsos svarbų šansą, kurio laukė ilgą laiką.

Astrologai pataria Liūtui perkelti senos svajonės realizavimo laiką į vėlų rudenį. Baltasis jautis neleis šiam Zodiako ženklui švaistyti energijos mažmožiams ir atsitraukti nuo pagrindinio tikslo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Sunkūs ir kupini išgyvenimų 2021-ieji metai bus Mergelei. Ji ims smarkiai jaudintis ir nervintis, kai kas nors vyks ne pagal jos planą.

Mergelei bus labai sunku priimti vykstančius pokyčius ir susitaikyti su jais. Ji visaip priešinsis neišvengiamoms permainoms. Mergelė net norės atsisakyti svarbių žingsnių asmeniniame gyvenime ir siekti karjeros, kai tam pasitaikys palanki galimybė. Astrologai ragina Mergelę nepriimti tokių radikalių sprendimų, nes likimas ruošiasi ją smarkiai apdovanoti.

2021 01 12 12:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt