ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Zodiako ženklai, su kuriais geriau nedraugauti
Alfa.lt

Ne visada mus supa tikri draugai, dažnai po gero draugo kauke slepiasi visiškai jums abejingas žmogus, o kartais net ir priešas. Todėl astrologai apie tai išsakė savo nuomonę.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norėdami draugauti su šio Zodiako ženklo atstovu, jokiu būdu negalite visada būti pirmoje vietoje. Jaučiai nemėgsta pranašumo prieš juos, jie labai pavydi aplinkiniams, ypač jei jie daugelyje gyvenimo sričių sulaukia tam tikros sėkmės, tada pamažu, širdies gilumoje, Jaučiai ims jūsų nekęsti ir draugystė baigsis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, labai jautriai reaguoja, jei kas įžeidžia jų orumą, todėl nejuokaukite su jais, viena nevykusi pašaipa ir galite prarasti savo draugą. Be to, Vėžiai niekada nenurims ir pradės slapta jums kenkti, kaišioti pagalius į ratus, geriau nekovoti su šiuo Zodiako ženklu. Be to, Vėžiams labai nepatinka, kai draugai nepaiso jų patarimų, nenori tikėti jų žodžiais, atsisako paklusti, tada jie pradeda niršti ir pykti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Geriau nebendrauti su Mergelėmis, jos turi labai blogą charakterį, yra savanaudiškos, mėgsta komanduoti visus aplinkinius. Jei jūs elgsitės ne taip, kaip šio Zodiako ženklo atstovas, tuomet jūs tikrai pradėsite jį erzinti. Jei jūs dažnai pašiepiate Mergelę, manote, kad jis yra nesvarbus žmogus, tada tikrai tarp jūsų nebus tvirtos draugystės. Mergelės yra labai punktualios, pedantiškos ir tvarkingos, tad jei vakarėlyje susitepsite, pasiruoškite ilgiems pamokymams. Jos mėgsta bendrauti su intelektualais, todėl ne visai sėkmingi ir ne kompetentingi asmenys iš karto pašalinami iš jų gyvenimo.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai geri žmonės, jie visada ateis į pagalbą tiems, kurie to prašo, jie jums nepradės kenkti. Tačiau jie draugauja tik su vertais žmonėmis, labai dėmesingai ir ilgai juos atsirinkinėja. Jei jus domina Vandenis ir norite su juo susidraugauti, tuomet turite jį užburti, parodyti visas geriausias savo savybes, patartina būti kukliam ir dosniam. Vandeniai netoleruoja tų, kurie juokiasi iš kitų, yra vangūs, pikti ir mėgsta pasipuikuoti. Jei žmogus nuoširdžiai elgsis su Vandeniu, tai tikrai taps geru jo draugu ilgam, o gal ir amžiams. Vandeniai turi gerą intuiciją, taigi, jei turite savanaudiškų tikslų, jie nedelsdami tai atskleis ir sudėlios visus taškus ant i. Ypač atkaklūs asmenys ilgainiui sulauks nedidelio atkirčio, Vandeniai nenori būti pikti, tačiau kartais jie būna priversti tokiais būti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

O štai Skorpionai išsiskiria savo nepasitikėjimu žmonėmis, jie mėgsta organizuoti įvairius savo draugų patikrinimus, jiems visada atrodo, kad jie yra kitų žmonių nešvarių triukų objektas, todėl jie daugelį bendražygių laiko toliau nuo savęs. Jei norite susidraugauti su šio Zodiako ženklo atstovu, tuomet pirmiausia su juo nuoširdžiai pasikalbėkite, o tada gal ilgam rasite ir ištikimą draugą. Nevarginkite Skorpiono klausimais apie jo praeitį, nebūkite per daug judrus, tai jį atbaido. Jei susipykote su savo draugu Skorpionu, tada saugokitės, buvęs draugas gali labai lengvai virsti tikru priešu ir iš visų jėgų bandys jums atkeršyti, sugriauti jūsų planus.

Bet vis tik kartais pasitaiko išimčių, ir su Skorpionu, Vėžiu, Vandeniu, Mergele ir kitais Zodiako ženklų atstovais galite susidraugauti vos per kelias minutes, o su kitais metų metais negalite rasti bendros kalbos.  

2021 05 02 16:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt