sekmadienis, sausio 24 d.
Zodiako ženklai, turintys ypatingą vidinę jėgą
Alfa.lt

Kiekvienas Zodiako ženklas yra savaip ypatingas, tačiau šį kartą astrologai iš jų išskiria tris ženklus, kurie pasižymi didžiausia vidine jėga.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai lengvai užmezga reikalingas pažintis, sudaro svarbias sutartis ir t.t. Atrodo, kad Avinui viskas sekasi be didelių pastangų ir kiekviename žingsnyje jį lydi sėkmė. Šio ženklo atstovai yra labai drąsūs ir nebijantys rizikuoti, todėl anksčiau ar vėliau jiems visada nusišypso laimė.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys gerbia šeimos vertybes ir kiekviename savo gyvenimo žingsnyje moka įžvelgti gražius dalykus. Jis labai švelniai bendrauja su savo šeimos nariais, moka paguosti ir išklausyti. Šio Zodiako ženklo atstovai yra reiklesni sau nei kitiems, tačiau būtent tai jiems padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas yra nepataisomas optimistas. Net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose jis visada randa būdų, kaip viską išspręsti. Likimas Liūtui yra dosnus: anksčiau ar vėliau visos įdėtos pastangos atsiperka su kaupu. Aplinkiniai žmonės šio Zodiako ženklo atstovus labai gerbia, todėl neretai jie tampa puikiais vadovais. 

2020 12 25 10:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt