antradienis, rugsėjo 27 d.
Zodiako ženklai, vengiantys bendrauti su tais, kuriems geriau sekasi
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Požiūris

Norint kažko pasiekti, reikia imti pavyzdį iš žmogaus, kuris jau turi tai, ko trokštate. Dėl šios priežasties žmonės paprastai stengiasi apsupti save tais, kuriems sekasi, kuriems pavyko užkariauti tam tikras aukštumas.

Jie pasirenka tokius draugus, kurie daro jiems teigiamą įtaką kad jie daro jiems teigiamą poveikį. Deja, taip elgiasi ne visi.

Pasitaiko žmonių, kurie ne itin nori bendrauti su tais, kuriems sekasi labiau, nes nemano, kad tai būtina. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šios asmenybės dažniausiai tiesiog sklando padebesiais. Žuvys būna gerokai atitrūkusios nuo realybės. Dėl šios priežasties jos negali racionaliai spręsti, kas vyksta aplinkui, negali objektyviai įvertinti susiklosčiusių aplinkybių.

Joms atrodo, kad viskas gerai, kad jos sparčiais tempais vystosi, nes jos taip įsivaizduoja. Dėl to šio Zodiako ženklo atstovai neskubės kažko keisti.

Žuvys bendraus su tais, kurie neskatina jų siekti daugiau. Jos nenori išeiti iš savo komforto zonos., nes joms ir taip gerai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai bendraus su prastesniais už save, tačiau tai darys nesąmoningai. Dvyniai tiesiog leis laiką su žmogumi, kuris juos sudomino, kalbėsis su juo apie įvairius dalykus.

Tačiau jie nekreips dėmesio nei į jo statusą, nei į pasiekimus, nei į žinių lygį. Dvyniams bus svarbu tai, kad jie tiesiog nesėdi vieni namuose ir gali kažkur nukreipti savo dėmesį. Jiems reikia nuolatinių gyvenimo paįvairinimų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Sėkmę šio Zodiako ženklo atstovai tapatina su turtais, kurių jie patys tikrai nesiekia, jiems rūpi kiti prioritetai. Jie stengiasi mėgautis kiekvienu gyvenimo momentu, ieškoti grožio tame, kas juos supa.

Norą pagerinti savo finansinę ir socialinę padėtį jie laikys vos ne gėdingu, todėl to nedemonstruos. Šaulys apsups save lygiais arba dar žemesniais už save asmenimis, kad galėtų jaustis aukštesnis ir reikšmingesnis už juos.

Tarp Šaulio draugų nepamatysite itin sėkmingų žmonių, nes jis paprasčiausiai tokių vengia, kad nepasijustų esąs menkavertis.

v

2022 09 13 11:45
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt