antradienis, spalio 19 d.
Zodiako ženklų karma. Kaip ją pakreipti?
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Karma

Kiekvienam Zodiako ženklui, anot astrologų, skirta per gyvenimą „nušlifuoti“ tam tikrus savo prigimtinius trūkumus ir paversti juos privalumais. Sužinokite, su kokiomis savo savybėmis turėtumėte kruopščiau padirbėti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Svarbiausias Avino trūkumas – nekantrumas ir impulsyvumas, dažnai peraugantis į agresiją.

Jeigu norite eikvoti savo  laiką ne klaidų taisymui, o kūrybai ar naujų įspūdžių kaupimui, tai įpraskite pagalvoti prieš savo veiksmus ir sulaukti tinkamo momento.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis linkęs į užsispyrimą. Jis yra per daug ambicingas, todėl turi daug priešų.

Stenkitės būti kantresni, nes kiti žmonės, kad ir kaip jums tas nepatinka, taip pat turi savo nuomonę ir savo tikslus. Gerbkite aplinkinius ir jie gerbs jus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams sunku susikoncentruoti. Jie per dažnai ką nors keičia savo gyvenime, neįsigilindami į atskirus aspektus. Dėl ti kiti žmonės ignoruoja jų nuomonę, nes ji greit pasikeičia.

Stenkitės užbaigti visus darbus ir projektus iki galo, taip pelnysite kitų pagarbą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys linkęs į depresiją. Jis dažnai gyvena praeitimi.

Stenkitės nukreipti savo energiją į dabartį ir mėgautis tuo, kas jus supa. Kitaip negalėsite pakeisti savo ateities ir išsiveržti iš uždaro rato.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Viskas gerai, kad klostosi pagal numatytą planą. Kai kas nors atsitinka ne taip,  Liūto kilnumas išgaruoja, užleisdamas vietą nekontroliuojamam pykčiui.

Stenkitės būti kuklesni ir negalvokite apie tai, kad nusipelnote visko, kas geriausia, ir kad žmonės privalo palaikyti jūsų idėjas. Visi mes norime būti laimingi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra labai reikli. Neretai ji daugiau laiko sugaišta savo kritikai, nei tikslo siekimui.

Stenkitės priimti daiktus tokius, kokie jie yra. Tai padės judėti pirmyn, neįstringant savo nesėkmių liūne.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės – labai neryžtingos, linkusios į pasyvumą. Jos dažnai priima neapgalvotus sprendimus dėl mitybos ir fizinio aktyvumo. Dėl to jos gali priaugti svorio ir visai prarasti pasitikėjimą savimi.

Pasistenkite nutraukti savo rutiną ir pradėti gyventi, neatsižvelgiant į pasekmes.  Mėgaukitės savo  pasiekimais ir tuo, kiek pasikeitė jūsų gyvenimas.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Viena iš svarbiausių Skorpiono savybių – jo panašumas į savo Zodiako ženklo gyvūną. Jis visada pasirengęs į kąsti kiekvienam, kas pasipainios jo kelyje. Jis lengvai pasiduoda įniršiui ir paskui kenčia nuo savo veiksmų pasekmių.

Liaukitės švaistyti savo energiją kerštui. Verčiau judėkite į priekį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Greitas mąstymas daro Šaulį nuoširdžiu žmogumi, sugebančiu nukreipti savo pozityvumą į viską, kas jį supa. Tačiau kiti žmonės dažnai kenčia nuo tokio jo tiesmukiškumo ir neapgalvotų poelgių.  Jis yra per daug egoistiškas ir nesirūpina, ką išgyvens kiti.

Stenkitės kiekvieną kartą pagalvoti prie ką nors sakydami ar darydami, tada jūsų teisybė taps pozityvesnė.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Svarbiausias Ožiaragio priešas – jo neigiama pasaulėžiūra. Jis linkęs džiaugtis savo nesėkmėmis, vadindamas jas bloga sėkme arba dėl jų kaltindamas kitus.

Jeigu paimsite viską į savo rankas, tai galėsite pakeisti savo likimą, kartu  ir pasaulėžiūrą.  Žinoma, skųstis yra lengviausia, bet negi norite praleisti visą gyvenimą kentėdami nuo pasekmių, užuot mėgavęsi savo laimėjimais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis linkęs užsiversti sau daugiau projektų, nei sugebėtų įgyvendinti. Dėl to jam nelieka laiko kitoms gyvenimo sritims. Todėl jį laiko šaltu ir atsiribojusiu.

Stenkitės skirti daugiau laiko savo šeimai ir draugams. Juk sunkią minutę tik jie ateis į pagalbą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims būdingas lengvumas ir atsainumas. Jos linkusios į kūrybą ir neskuba pačios priimti sprendimų, dažniausiai atsižvelgia į tai, ką joms sako kiti. Tai žlugdo jų asmenybę ir trukdo atskleisti savo tikrąją prigimtį.

Pasistenkite pradėti kontroliuoti savo gyvenimą ir priverskite žmones nustebti, kiek daug visokių talentų iki šiol nuo jų slėpėte.

2021 07 27 11:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt