sekmadienis, kovo 7 d.
Zodiako ženklų reitingas: kurie iš jų yra geriausi virėjai?
Alfa.lt

Šiandien savo skaitytojams paruošėme kulinarinį horoskopą! Kas yra asas virtuvėje? O kas neturi polinkio į kulinarinį meną?

12 vieta – Ožiaragis

Tiesą sakant, paskutinė vieta Ožiaragiui atiteko ne tiek dėl jo nemokėjimo gaminti maisto, kiek dėl to, kad jis nemėgsta paties proceso. Žinoma, labai norėdamas, jis gali svečius pradžiuginti kulinariniu šedevru sumuštinių ar net keptų bulvių pavidalu. Tačiau tai atsitinka daugiausiai kartą per tūkstantį metų.

11 vieta – Mergelė

Kartais Mergelei sunku išvirti košę, kad ji nepridegtų prie puodo dugno. Bet būna ir taip, kad šio ženklo atstovai randa neįtikėtino įkvėpimo padengti didingą stalą. Nors dažniausiai Mergelei tenka prisiversti gaminti maistą, o maisto pristatymas į namus yra jos geriausias draugas.

10 vieta – Dvyniai

Dvyniai visiškai nesivargina gamindami maistą. Jei norite užkąsti, jie gali išvirti koldūnų ir paimti maisto išsineštinai. Tačiau jiems tiesiog reikia sulaukti komplimentų už nepaprastai skaniai išvirtus makaronus!

9 vieta – Liūtas

Liūto vikri prigimtis. Šiam Zodiako ženklui reikia įkvėpimo eiti į virtuvę. Ir dažnai nutinka taip, kad Liūtas įgauna jėgų paruošti skrebučius po nuostabios vakarienės itališkame restorane.

8 vieta – Žuvys

Dauguma Žuvų yra paprastos ir nereiklios. Jos bus labai laimingos, jei partneris jas pamalonins šonine ir kiaušiniais. Savo ruožtu pačios Žuvys mėgsta gaminti paprastus patiekalus artimiesiems.

7 vieta – Šaulys

Šauliai beveik niekada neina į virtuvę ko nors gaminti sau. Tačiau dėl kitų šis ženklas mėgsta stengtis. Šaulys gali kelias valandas stovėti prie viryklės, kad mylimame veide nušvistų šypsena.

6 vieta – Avinas

Tai labai smulkmeniškas ženklas. Jei jis nėra tikras, kad jo veršienos kepsnys gaus dešimt balų, jis eis į restoraną. O namuose jis pradės virti sriubą ar barščius, kad būtų skanu.

5 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta jaukius vakarus leisti virtuvėje, išsitepusios miltais ir naminiu pomidorų padažu. Tačiau šiam ženklui dažnai trūksta kompanijos. Maisto gaminti kitiems neteks, reikia tik, kad kažkas sėdėtų šalia ir palaikytų atmosferą.

4 vieta – Vandenis

Vandeniai yra tie žmonės, kuriems tikrai patinka gaminti maistą. Ir jiems nesvarbu, ką reikia daryti: atidaryti konservus ar iškepti įdarytą triušį. Tiesa, maistas ne visada būna toks skanus, kaip planuota, tačiau tai jų nė kiek neliūdina.

3 vieta – Vėžys

O Vėžio ženklo atstovai yra tikri eksperimentatoriai. Jiems gali valgyti neduot, bet leisk sugalvoti naują beprotišką receptą! Vėžiai mėgsta nustebinti ir sukrėsti visus savo kulinarijos kūriniais.

2 vieta – Jautis

Jaučiai jau anksti vaikystėje jaučia norą gaminti maistą. Jiems daug įdomiau minkyti tešlą su močiute, nei žaisti futbolą su draugais.

1 vieta – Skorpionas

O pergalę mūsų kulinariniame horoskope pelnytai iškovoja Skorpionas. Sklinda gandai, kad su šio ženklo gaminamais patiekalais reikia būti labai atsargiems. Faktas yra tas, kad jūs galite įsimylėti dievišką skonį amžiams ir atiduoti savo širdį talentingam virėjui.  

2021 01 30 14:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt