pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Zodiako ženklų suderinamumas pagal stichijas
Alfa.lt
Pixabay
Stichijos

Stichija, kuriai priskiriamas jūsų Zodiako ženklas, yra svarbi. santykiams Ar ji dera su jūsų partnerio stichija, o galbūt jūs vienas kitą gesinate?

Stichijos ir joms priskiriami Zodiako ženklai

Žemė: Jautis, Mergelė, Ožiaragis.

Oras: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.

Ugnis: Avinas, Liūtas, Šaulys.

Vanduo: Vėžys, Skorpionas, Žuvys.

Ugnis ir Ugnis

Tai yra ypač degi sąjunga, ji bet kokius santykius pavers labai intensyviais. Vieną minutę jie liepsnos aistra, o kitą – jau lakstys kivirčų žiežirbos, trankysis ego žaibai. Tačiau tai vyksta ne todėl, kad jie vienas kitam linkėtų blogo. Partneriai nejaučia neapykantos, jei kuris į akis pasako teisybę. Jie tikrai nenuobodžiauja būdami kartu. Iš esmės jie vienas kitam įkvepia energijos, o tai yra gerai.

Ugnis ir Žemė

Tai yra labai patvarus derinys, kol abu jaučia susidomėjimą vienas kitu. Žemę išjudina dinamiškas Ugnies būdas, tačiau pastarasis gali pavargti nuo žemiško partnerio. Ši sąjunga gali būti kūrybinga. Bet jei Ugniai atsibos rutina, o Žemę erzins per daug pokyčių, nusivylimas kels įtampą santykiuose.

Ugnis ir Oras

Jie abu tiesiog nejaučia, kada reikia sustoti. Oras įkvepia ugnį, tačiau galiausiai jie lieka per daug susijaudinę ir išsekę. Šiai sąjungai tikrąja ta žodžio prasme trūksta žemės po kojomis. Abu partneriai ims blaškytis, kentės nuo įvairiausių keistų sutrikimų, nes tiesiog nesugebės ir neturės kur įleisti šaknų.

Ugnis ir Vanduo

Tai dar vienas keistas derinys. Jei iš esmės partneriai turi daug bendro, galbūt jie išmoks priimti vienas kito skirtybes. Bet jei ne, taikos nebus. Ugnis manys, kad Vanduo jį sekina, gesina jo dvasią ir nusiteikimą.

Žemė ir Oras

Šie abu gali susiporuoti dėl protų traukos. Sąjunga bus sėkminga, jei partneriai jausis esą vienos komandos nariai. Toks ryšys gali būti gana produktyvus ir sveikas. Bet jei Oras ims kritikuoti partnerį, susierzinęs dėl lėto Žemės būdo, šis nusivils ir nebenorės tęsti santykių.

Žemė ir Žemė

Vienas kitame jie gali rasti paguodą. Jie puikiai vienas kitą supranta, žino, kas įkvepia partnerį. Jie juda tuo pačiu ritmu ir išlaiko pastovų tempą. Tai gali būti patvari, taiki sąjunga, kuri kiekvienam iš partnerių leidžia pajusti vidinę ramybę. Problemos kiltų tik tada, jei kuris iš poros yra pesimistas, jis gali kitą partnerį tempti žemyn, liūdinti.

Žemė ir Vanduo

Tai puikus energijos derinys, naudingas abiems partneriams, jei šie stengsis sukurti sveikus, pozityvius santykius. Vanduo pagirdo, nuramina Žemę, o ši palaiko partnerį. Tai gali būti gana kūrybingas ryšys ir puiki komanda. Partneriai puikiai dera vienas prie kito ir buvimas drauge gerina kiekvieno jų atskirai ir bendrą gyvenimo kokybę.

Vanduo ir Vanduo

Ši sąjunga gali būti labai gera arba labai bloga. Vanduo simbolizuoja emocijas. Taigi Vandens ženklai gali pakelti vienas kitam dvasią ir tada santykiai klestės arba gali vienas kitą smukdyti ir abu panirs į negatyvumo liūną. Todėl labai svarbu yra požiūris. Tinkamai nusiteikę partneriai gali įkvėpti vienas kitą arba... išsekinti.

Vanduo ir Oras

Vanduo mėgsta, kad jį paliktų ramybėje, leistų jam plaukti savo tempu ir ritmu. Oras norės judesio, veiksmo ir bandys Vandens eigą sutrikdyti. Šie ženklai gali imti vienas kito nekęsti. Tai, kas jaudino, taps ginčų priežastimi. Tokie ginčai galėtų tęstis ir tęstis, kaip vandenyno potvyniai ir atoslūgiai.

Oras ir Oras

Šie gali kalbėti valandų valandas nesustodami, bet tos kalbos niekur nenuves. Jie gali prikalbėti vienas kitam saldžių niekų, tačiau nė vieno širdis dėl to net nekrustels. Šis energijos derinys nėra labai geras, nes jie vienas kitą sekina nuolat kalbėdami, plepėdami, apkalbėdami ir apsišaudydami sarkastiškomis pastabomis. Jiems trūksta pastovumo ir ištikimybės, todėl tokioje sąjungoje kiekvienas partneris daugiau praras, nei įgis.

2022 08 01 14:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt