šeštadienis, liepos 11 d.
Žvaigždės receptas. Gamink kaip... Hugh'as Jackmanas
tiesa.com

„Iksmenų“ žvaigždė garsėja kaip sveiko gyvenimo būdo propaguotojas: bėgioja kiekvieną dieną, medituoja ir, žinoma, taisyklingai maitinasi.

Štai ne taip seniai Hugh'as Jackmanas savo sekėjams „Instagrame“ pasiūlė paprastą, bet nenuobodų receptą pusryčiams – gardžius skrudintos duonos sumuštinius su avokadais ir kiaušiniu.

Jeigu nuspręsite paragauti garsenybės pamėgto patiekalo, jums reikės:

• 1 avokado

• 1 kiaušinio (kuo šviežesnio)

• druskos, pipirų – pagal skonį

• saujelės granato sėklų

• 2–3 vyšninių pomidorų

• saujelės moliūgo sėklų

• grūdėtos duonos

Avokadą nuplaukite, nulupkite ir susmulkinkite elektriniame trintuve iki tyrės. Pagardinkite maltais juodaisiais pipirais ir druska. Jeigu netikite sveikuoliškos mitybos nauda, į tyrę dar galite įpilti šlakelį riebios grietinėlės ir baltojo sauso vyno.

Beje, tokią avokadų tyrę galima panaudoti įvairiausiems patiekalams – ne tik tepti ant skrudintos duonos, bet ir, pavyzdžiui, patiekti kaip padažą prie raudonos žuvies.

Kol skrudinsite duoną, paruoškite kiaušinį. Paimkite puodą, įpilkite iki pusės vandens ir užkaiskite. Vos tik pradės virti, į nedidelį dubenėlį arba puodelį įmuškite kiaušinį nepažeisdami trynio ir iš lėto įleiskite jį į verdantį, tačiau jokiu būdu ne smarkiai kunkuliuojantį vandenį. Pavirkite 3 minutes, tada puodą nukaiskite, kiaušinį – išgriebkite. (Jeigu labiau mėgstate kiaušinius kietesniu tryniu, virkite 5 minutes.)

Ant paskrudintos duonos užtepkite avokado tyrę, pabarstykite granato ir smulkintų moliūgų sėklų, uždėkite kiaušinį ir papuoškite vyšniniais pomidorais, kuriuos dar galite mažumėlę pakepinti.

[8463]

2017 09 24 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt