penktadienis, birželio 5 d.
19 kg numetusi Adele – tarsi kitas žmogus: sklinda kalbos apie paslaptingą svorio metimo būdą
tiesa.com

Gerai žinoma atlikėja Adele atsikratė net 19 kilogramų. Tuomet buvo pradėta svarstyti, kaip atlikėjai per keletą mėnesių pavyko pasiekti tokius įspūdingus rezultatus. Sklinda kalbos ne tik apie atlikėjos dietą, bet ir paslaptingą hipnoterapiją, kurią jau yra išbandžiusi ne viena užsienio žvaigždė.

Visai neseniai rašėme, kad gerai žinoma atlikėja Adele atsikratė net 19 kilogramų. Tuomet buvo pradėta svarstyti, kaip atlikėjai per keletą mėnesių pavyko pasiekti tokius įspūdingus rezultatus. Sklinda kalbos ne tik apie atlikėjos dietą, bet ir paslaptingą hipnoterapiją, kurią jau yra išbandžiusi ne viena užsienio žvaigždė.

Kaip skelbia Thesun.co.uk, atlikėja laikėsi griežtos dietos. „Sirtfood“ dieta skatina valgyti daržoves ir grikius. Šis maistas mažina apetitą ir padeda sulieknėti. Laikantis šios dietos galima valgyti juodąjį šokoladą ir gerti raudonąjį vyną.

Adele taip pat yra minėjusi, kad lanko pilateso treniruotes. 36 metų pilateso trenerė Camila Goodis pasakojo, kaip šiuo metu į sporto veiklas pasinėrusi dainininkė iki tol tiesiog nekentė net mankštos.xx „Aš manau, kad ir dabar ji nėra didžiulė sporto entuziastė, tačiau dėl pilateso ji pakeitė savo gyvenimo būdą. Esu tikra, kad ji laikėsi ir dietos. Jei laikotės sveikos, subalansuotos mitybos, suvartosite mažiau kilokalorijų per dieną ir turėsite daugiau energijos“, – sakė trenerė.

Tačiau yra svarstančių, jog Adele pasinaudojo hipnoterapija ir taip pakeitė savo požiūrį į maistą. „The Sun“ teigimu, sklinda kalbos, jog atlikėja dirbo su hipnoterijos specialiste Susana Hepburn ir taip pasiekė įspūdingus rezultatus. Specialistė nesutiko atsakyti, ar šiuo metu dirba su Adele, tačiau teigė, kad yra padėjusi ne vienai žvaigždei atsikratyti svorio. „Tai ne dieta. Aš pakeičiu mąstymą, kas padeda žmogui labiau pasitikėti savimi. Tai užpildo emocinę „skylę“ ir padeda tiek daug negalvoti apie maistą“, – pasakojo specialistė.

2020 03 04 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt