pirmadienis, sausio 17 d.
A. Anušauskas: Lietuva pasirengusi perduoti Ukrainai letalinės ginkluotės
BNS
BNS foto
A. Anušauskas

Lietuva yra pasirengusi perduoti letalinės ginkluotės Ukrainai, Rusijai prie jos sienų sutelkus dešimtis tūkstančių karių, sako krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

„Būtina remti Ukrainą visomis priemonėmis, Lietuva tai yra pasirengusi padaryti įskaitant ir letalinės ginkluotės perdavimą Ukrainai“, – sekmadienį Rukloje sakė krašto apsaugos ministras.

Jis nekonkretizavimo, kokią ginkluotę Lietuva perduos Ukrainai.

„Dabar neatsakysiu tiesiogiai, tai yra daugiašalio susitarimo reikalas, nes įtraukiamos kelios valstybės, ne tik ginkluotės davėja ir gavėja, bet ir gamintoja ir tiekėja“, – sakė A. Anušauskas.

Apie Lietuvos pasirengimą perduoti Ukrainai letalinę ginkluotę A. Anušauskas pareiškė bendroje spaudos konferencijoje su Vokietijos gynybos ministre Christine Lambrecht, atvykusiai aplankyti savo šalies karių Rukloje.

Tai pirmasis jos vizitas į užsienį, gruodį pradėjus darbą naujai kairiųjų vadovaujamai Vokietijos vyriausybei.

Vizitas vyksta Vidurio ir Rytų Europoje tvyrant nerimui dėl Rusijos. Ji pastaruoju metu sutelkė apie šimtą tūkstančių karių prie sienos su Ukraina.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 12 19 13:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt