sekmadienis, gruodžio 5 d.
A.Dulkys paaiškino, kada gali būti įvestas karantinas
BNS
Fotobankas
Karantinas

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad nors sergančiųjų COVID-19 šalyje daugėja, tačiau per tris savaites stabilizavosi pacientų esančių ligoninių reanimacijose skaičius, todėl naujas karantinas galėtų būti įvestas tik augant gydymo įstaigų užimtumui.

„Žinutė būtų tokia, jeigu mes pasiektume maždaug pacientų skaičių reanimacijose apie 240, tai jau būtų signalas, kad sistema nebegali teikti planinių ir kitokių paslaugų ir turėtų pereiti į būtinosios pagalbos režimą ir ties šituo momentu galėtų eiti kalba, kad jau reikia tikro karantino priemonių“, – interviu LRT antradienį sakė politikas.

Anot ministro, esant tokiai situacijai Vyriausybė svarstytų galimybę riboti renginius, veiklas ir žmonių judėjimą.

„Karantinas tai čia ne šiaip kai kaukės privalomos, tai iš esmės būtų renginių, veiklų, judėjimo ribojimas ir kiti dalykai“, – pabrėžė A. Dulkys.

“Paskutinės tris savaitės rodo, kad mes su virusu, varžybų žodynu kalbant, žaidžiam taškas į tašką, bet mes vis dar pirmaujam ir dar pergalė mūsų pusėje“, – pridūrė jis.

Šiuo metu ligoninėse gydomi 1943 COVID-19 sergantys žmonės, 139 iš jų – reanimacijoje.

redakcija@bns.lt, Verslo naujienų skyrius

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 11 09 11:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt