trečiadienis, sausio 20 d.
A. Guoga apie V. Uspaskicho „stebuklingą vandenį": čia jau reikia psichiatro
Alfa.lt

Seimo narys Antanas Guoga socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškė atsiribojantis nuo Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho „vandens procedūrų“. Politikas savo paskelbtame įrašę tikino, kad esant tokioms aplinkybėms, dėstyti mokslu neparemtas įžvalgas, yra neatsakinga bei prabilo apie atėjusį laiką partijos vadovui pagalvoti apie pasitraukimą iš posto.

„Jeigu čia yra Darbo partijos komunikacinė linija, tai čia vanduo nepadės, čia jau reikia psichiatro. Jeigu partijos žmonės užsiima „ gydomojo vandens“ distribucija, tai čia šamanų susirinkimas, bet ne politinė veikla. (...) Manau, kad Pirmininkui reikia trauktis iš pareigų ir tada eiti gydyti žmones“, - „Facebook“ pranešime rašė A. Guoga.

V. Uspaskicho prieš kelias dienas paskelbtas kvietimas įsigyti vandens, neva padedančio sukurti imunitetą nuo COVID-19 sulaukė ne tik medikų, bet ir politikų kritikos. Darbo partijos frakcijos atstovas A. Guoga teigė, kad partijoje yra labai daug pozityvių, atsakingų ir kritiškai mąstančių žmonių, todėl turi būti aiškiai pasakyta, kad partija „šarlatanizmu“ neužsiims.

„Kažkas turi netylėti ir aiškiai pasakyti, kad taip negalima. Kad yra atsakomybė prieš žmones. Kad partija neužsiims šarlatanizmu. Kad turime viską padaryti, kas nuo mūsų priklauso ir dar daugiau, kad sustabdyti virusą, išsivaduoti iš to sukaustymo ir baimės, kuri yra apėmusi šalį ir žmones.

Tokiais dalykais nejuokaujama. O jeigu čia rimta iniciatyva, tai mano vibracinis dažnis absoliučiai jos neatitinka“, - piktinosi Seimo narys.

Pasipiktino ir teisingumo ministrė

Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska vakar savo „Facebook“ paskyroje taip pat atkreipė dėmesį į nerimą keliančią socialiniuose tinkluose skleidžiamą dezinformaciją.

„Pandemija yra didelis iššūkis ne tik Lietuvai, tačiau ir visam pasauliui. Lietuva tebėra raudonojoje, labiausiai paveiktoje, zonoje. Europarlamentaro postas apie vandenį, kuris sukuria imunitetą ir gydo nuo COVID-19, taip pat tai, kad kaip vandens platintoja nurodoma LR Seimo narė, labai neramina“, – rašė politikė.

Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonaitė buvo skelbiama kaip „gydomojo“ vandens pardavėja Vilniaus apskrityje, tačiau kiek vėliau V. Uspaskichas klaidą ištaisė.

„Seimo narė nebėra pateikiama kaip vandens platintoja, dėkoju už sąmoningumą ir korekcijas. Tačiau pačios informacijos klausimas lieka aktualus“, – rašė E. Dobrovolska.

2020 12 29 11:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt