ketvirtadienis, vasario 25 d.
A. Guoga posėdžiuose nebedalyvauja, tačiau Seimas jam algą skaičiuoja
Alfa.lt

Seimo nario mandato atsisakyti ketinantis Antanas Guoga jau antrą savaitę nebedalyvauja parlamento komitetų posėdžiuose, tačiau „darbiečiui“ algą Seimas skaičiuoja ir toliau bei planuoja tai daryti tol, kol Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nepanaikins A. Guogos mandato. 

Tokia situacija gali tęstis dar maždaug pusantro mėnesio, nes šiuo metu į kelionę išvykęs Darbo partijos atstovas pateikė pageidavimą atidėti jo įgaliojimų nutraukimą iki kovo.

„Seimo nariui darbo užmokestis už 2021 m. sausio mėn. bus mokamas. Jei Seimo narys atsisakytų mandato nepasibaigus sausio mėn., jam būtų išmokėta proporcinga suma pagal dirbtų dienų skaičių“, – teigė Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Spaudos biuro vedėja Justė Radzevičiūtė-Laugalienė.

A. Guoga pareiškimą dėl pasitraukimo iš Seimo pateikė sausio 12 d., o tą pačią dieną vykusiame Seimo posėdyje parlamentaras jau nebedalyvavo. Darbo partijos atstovas praleido ir sausio 14 d. posėdį.

Pasak VRK vadovės Lauros Matjošaitytės, A. Guoga prašė jo mandatą naikinti nuo sausio 14 dienos bei pageidavo dėl to šaukti komisijos posėdį. Tiesa, Atėjus posėdžio dienai „darbietis“ nedalyvavo jame dėl išvykimo į asmeninę kelionę į užsienį, o VRK pasiekė jo prašymas atidėti jo įgaliojimų nutraukimą iki kovo mėnesio. 

2021 01 22 14:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt