trečiadienis, sausio 20 d.
A. Guoga siūlo šalinti V. Uspaskichą iš Darbo partijos
Alfa.lt

Seimo narys Antanas Guoga socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškė, kad Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas privalo atsiprašyti už viešus homofobinius pareiškimus arba nedelsiant trauktis iš partijos.

„Viktoras galutinai nukrito į bedugnę. Reikalauju, kad šiandien pat atsiprašytų už savo žodžius. Kitaip jis privalo šiandien būti pašalintas iš Darbo partijos. Dar šiandien turi būti surengtas balsavimas dėl Viktoro pašalinimo“, - „Facebook“ pranešime rašė A. Guoga.

Reaguodamas į V. Uspaskicho tiesioginėje vaizdo transliacijoje išsakytas mintis, kur europarlamentaras teigė, kad LGBT žmones yra „pedikai“ bei „iškrypėliai“ A. Guoga tikina, kad Darbo partijos lyderio neadekvatūs veiksmai kursto neapykantą.

„Dabar jam reikia pagalbos, o ne valdyti partiją ir kurstyti neapykantą bei įžeidinėti žmones. Taip pat apmaudu ir gėda dėl DP frakcijos žmonių Seime. Kur Jūsų pozicija? Kodėl Jūs tylite? DP frakcija Seime privalo pasakyti, kad nieko bendro neturi su partija, kol jai vadovauja Viktoras. Nieko neturi bendro su neadekvačiais jo pareiškimais ir pastarojo meto veikla. Skubiai turi pasakyti ir atsiriboti, nevyniojant į vatą“, - piktinosi politikas.

„Su Viktoru į bedugnę krentat visi“

Kritikos sulaukė ne tik V. Uspaskichas, tačiau ir Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis bei kiti politiniai veikėjai.

„Kodėl tyli A. Mazuronis? Kurį labai gerbiu už sveiką protą. Man labai liūdna, kad visa frakcija tyli. Čia ne ta situacija, kad patogiai tylėti. Kartu su Viktoru į bedugnę krentat visi. Nejaugi ta Seimo nario kėdutė jau taip tvirtai prisiklijavo prie užpakalio? VU nėra joks lyderis.

Dar baisiau, kai Puidokas ima aukštinti ir laižyti batus: „ Aš didžiuojuosi, kad pirmininkas drąsiai pasakė tiesą. Be pagrąžinimų – normalios šeimos patiria nuolatinį puolimą, o vakaruose iškrypimai tapo norma...“ Tai jeigu taip frakcijoje žmonės ir toliau mąstys, nematau nieko bendro“, - teigė A. Guoga.

Ilgiau laukti nebegalima

Seimo narys ragina į situacijos sprendimą kuo greičiau įsitraukti teisėsaugai bei visai Darbo partijai.

„Viktoro vadovavimo klausimas turi būti sprendžiamas šiandien, nieko nelaukiant. Turime parodyti stuburą. Ir tvirtą charakterį, kad nesitaikysime su smegenų plovimu ir pavojingu visuomenė kurstymu. Dėl kurio teisėsauga, tikiuosi irgi sąžiningai atliks savo darbą. Jeigu DP stuburo neparodys, parodysiu jį aš“, - teigė Darbo partijos atstovas A. Guoga.

2021 01 12 14:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt