pirmadienis, sausio 24 d.
A. Kandrotas-Celofanas ir vėl konfliktuoja: į Kauno „Akropolį“ bandė patekti be galimybių paso
Alfa.lt
„Delfi“ tiesioginės transliacijos stop kadras
A. Kandrotas-Celofanas

Antanas Kandrotas-Celofanas ir vėl konfliktuoja, šį kartą iš Kauno „Akropolyje“ esančios taisyklos atvyko atsiimti savo akinių, tačiau be galimybių paso ir apsauginės veido kaukės. Išprašytas iš prekybos centro, valandą laukė, kol akinius jam atneš apsaugos darbuotojai.

Šiandien Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) gavo pranešimą, jog prekybos centre „Akropolis“ konfliktuoja vyras. Nuvykus pareigūnams, A. Kandrotas buvo rastas lauke. Pareiškimas nebuvo gautas, tačiau dėl viešoje erdvėje užfiksuotos informacijos iš prekybos centro pradėtas aplinkybių patikslinimas.

Teigiama, jog į Kauno „Akropolį“ A. Kandrotas-Celofanas bandė patekti be galimybių paso, vyriškis nedėvėjo ir apsauginės veido kaukės, todėl apsaugos darbuotojų buvo paprašytas palikti prekybos centrą, tai darė nenoriai.

A. Kandrotas bandė įtikinti apsaugos darbuotojus įleisti jį į „Akropolį“, tikino atėjęs iš taisyklos atsiimti savo akinių. Galiausiai apsaugos darbuotojai pažadėjo akinius jam atnešti, jei jis palauks lauke. Vyro teigimu, tai užtruko apie valandą laiko.

Atgavęs akinius, Celofanas dėkojo policijos pareigūnams, kurie atvyko į prekybos centrą.

„Tik policijos dėka išsisprendė šitas klausimas, jei ne policija, apsauginiai visiškai... va policija šaunuoliai, aš visada pagiriu policiją“, – „Delfi“ tiesioginės transliacijos metu sakė A. Kandrotas-Celofanas.

2021 09 13 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt