trečiadienis, liepos 6 d.
A. Lukašenka Lietuvai: Kol beprotybė vis dar kontroliuojama, grįžkime prie normalaus bendradarbiavimo
BNS
Scanpix
Aliaksandras Lukašenka.

Baltarusija gali blokuoti lietuviškų prekių eksporto srautus per jos teritoriją į Kiniją, o savo eksporto srautus iš Baltijos šalių uostų gali perorientuoti į Rusijos uostus, pareiškė Baltarusijos autoritarinis prezidentas Aliaksandras Lukašenka.

„Mes nepraleisime jūsų eksporto per Baltarusiją – pamiršite šį kelią. Su Rusija susitarsime – ir kitais keliais nepateksite. Kodėl jūs tai darote [uždraudžiate baltarusiškų prekių tranzitą per Lietuvą]? Kol beprotybė vis dar kontroliuojama, grįžkime prie normalaus bendradarbiavimo“, – kalbėjo A. Lukašenka, penktadienį skaitydamas metinį pranešimą tautai ir parlamentui.

Jo manymu, jei susiklostys ekonominio karo tarp Baltarusijos ir Lietuvos padėtis, Lietuva jo negalės laimėti, o jos žmonės nepalaikys vyriausybės sprendimų.

„Jūs gi paprasčiausiai į karą einate – iš pradžių į ekonominį, o vėliau – į karštą... Jūsų juk sava tauta nepalaikys, jūs juk uosto ūkį sugadinsite...“, – sakė A. Lukašenka.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 01 28 16:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt