pirmadienis, liepos 13 d.
A. Tapinas įvertino mitingą prie Seimo, pažėrė kritikos ir sau
tiesa.com

Socialiniame tinkle itin aktyviai besireiškiantis žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas kandžiai įvertino vakar savo organizuotą taikų mitingą prie Seimo.

Cituojame A. Tapino įrašą „Facebook“  tinkle:

„Mano TOP9 dalykai iš protesto ir vienas TAS dalykas.

1. Pranckiečio susinaikinimas. Skanduoti su minia „Gėda“ sau pačiam yra tikras kažkas naujo viešuosiuose ryšiuose. Bet pareikšti, kad tau nepatinka „kai kurio Ramūno sprendimai“, bet perklaustam „kurie“, tylėti tiek, kad net skaudėti pradeda, yra naujas lygmuo.

2. Tai lydintis sunkiai slepiamas Karbauskio įtūžis: „Jeigu jam gėda, tegu jis atsistatydina“. Nebebus frakcija vieninga, kaip niekad.

3. Algis Ramanauskas viražas apie „moralinį pederastą Gražulį“. Priceless.

4. Nulis incidentų esant tokiai didelei pagundai. Galim didžiuotis savimi, savo valstybės Lietuvos policija ir sąmoningumo lygiu.

5. Plakatai. Nuo „Dambldorui nepatiktų“ iki „Toks pasipiktinęs, kad net pasidariau plakatą“. Kandu, originalu ir nepikta.

6. Improvizuotos minios skanduotės nuo „Melagis“ iki „Atsakyk“

7. Vienišas bičas su slidininko kauke ir akiniais, laikantis plakatą „Nebetikiu A. Tapinu“. Ohhh...kaip miela. Aš turiu savo plakatą

8. Bendras vienybės jausmas, kuris vis tiek duos tam tikrą signalą valdžios žmonėms

9. Labai daug labai jaunų žmonių su vėliavomis. Sakydamas „labai jaunų žmonių“ turiu omeny, kad pirmieji rinkimai jų dar laukia. Ir šiandien nebuvo vasariškas „Laisvės piknikas“, šiandien buvo minusinė temperatūra. Bet jie atėjo. Su vėliavomis.

Ir tas vienas dalykas. Šiaip nerašyčiau, bet per tris paras miegojau aštuonias valandas, tai parašysiu. Apie tuos, kurie skundžiasi, kaip viskas buvo ne taip, kaip norėjo „padoraus protesto“, o va kaip blogai gavosi, ir kaip čia geriau būtų buvę, kad būtų darę susivieniję NVO. Žinot, ką?

Kritiką mes visada vertinam, iš jos mokomės, o savo šios dienos klaidas pamatėm dar renginio metu ir jau eigoje mėginom taisyti. Bet šitas „padoraus protesto“ troškimas (o yra kur nors protestų meniu?) išmušinėja kamščius (primenu: 8 valandos miego per tris paras, plius jau išgėriau 100 gramų Bowmore single malt viskio, tai prisiduodu). Tai kur tos NVO, kur šitie visi teisingų protestų organizatoriai, kur jų surinkti žmonės, kur jų darbas vardan tos?

Viena tikrai geranoriška ponia pastebėjo, kad tai buvo „gera repeticija“. Žinokit, mielai sutikčiau ir perleisčiau to didžiojo protesto spektaklio estafetę žinantiems geriau, galintiems daugiau ar vieningam ketvirtajam sektoriui. Tai kas paims ir pasinaudos šita repeticija? Kurie? Mes nesiginčijam, kad nedarom geriausiai, kad kartais net nežinom, kuo viskas baigsis. Tai kurie perimsit?

Turiu įtarimą, kad atėjus metui tai vėl bus ta pati komercinė (šitas argumentas yra neįtikėtinai geras) Laisvės TV, kurios komanda per dvi dienas pakels žmones, padarys renginį, prispaus politikus, atsimuš nuo kaukiančių laido fanatikų, padėkos už kritiką ir dar apmokės visa tai iš savų pinigų, kai laidų gamybai reikalingas kiekvienas gautas euras.

Beje – protestas kainavo 1500 eurų ir kiekvieną eurą padengė „Laisvės TV“. Atlikėjai koncertavo nemokamai ir dar įvairios nedidelės paslaugos, kurias padengė mūsų idėjai remiantys verslai.

Ir kas keisčiausia – mes paimsim, padarysim ir nesiskųsim (nes Bowmore jau bus išgertas).

Žinot, kodėl?

Dėl tų vaikų, kurie jau ne vaikai, su vėliavomis.“ 

2018 03 16 07:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt