penktadienis, birželio 5 d.
A. Tapinas pamokė gerbėjus neva išplūdusią Jazzu: situaciją pakomentavo ir atlikėjos vadybininkas
tiesa.com
Alfa.lt fotomontažas

Pastarosios dienos Justei Arlauskaitei-Jazzu – kupinos įtampos. Trečiadienį atlikėja pristatė pasaulinei rinkai skirtą kūrinį „Wild“, kuris pirmą kartą gyvai nuskambės M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose. Tiesa, dainos ir vaizdo klipo premjera sulaukė internautų kritikos. Komentatoriams „YouTube“ kanale aštriai atsikirtinėjusi Jazzu nepraslydo žurnalistui Andriui Tapinui pro akis ir gavo gerą gyvenimo pamoką: „Tu nesipiktini tais, kuriems tavo kūryba nepatiko taip, kaip tau pačiam.“

A. Tapinas buvo griežtas: „Gali verkti po antklode ir skųstis draugams, kaip tavęs nesupranta. Bet tu negali piktintis viešai ir aiškinti, kad tie idiotai VISIŠKAI NIEKO NESUPRATO.“ Tai buvo pirma auksinė gyvenimo taisyklė, kurią A. Tapinui į galvą įkalė knygas rašyti mokę amerikiečiai.

Šiuos patarimus jis skyrė ir atlikėjai Jazzu: „Dar labiau negali tave kritikuojančių išvadinti neišsilavinusiais prasčiokais, buduliais, alkoholikais, tarakonais. Negali aiškinti, kad „YouTube“ sugedo, negali siūlyti p***** iš komentarų, nes niekas nekvietė, negali rašyti komentarų, trinti, vėl rašyti, vėl trinti“, – teigė žinomas laidų vedėjas.

A. Tapino įsitikinimu, dainininkė negali sau leisti plūsti nepatikusių interneto komentatorių: „Turim Jazzu videoklipą, kuris per vieną dieną surinko 10 tūkstančių dislaikų, ir jeigu tokiais tempais ir toliau varys, pagerins visus lietuviško „YouTube“ antirekordus. Taip būna, kai pradedi karą, kurio negali laimėti. Ir tai yra iš tikrųjų Wild.“ Jazzu prodiuseris Lauras Lučiūnas suskubo ginti atlikėjos. Portalui Delfi.lt jis teigė, kad piktintis jos vardu ėmė netikrus profilius „YouTube“ tinkle susikūrę anonimai. Vyras patikino, kad būtent į tokius komentarus ir sureagavo A. Tapinas.

Anot Jazzu prodiuserio, anonimai paprasčiausiai pasinaudojo žinomos atlikėjos vardu ir skelbė tiesos neatitinkančią informaciją: „Juk nėra sunku „YouTube“ tinkle įkelti Justės nuotrauką. Nusprendėme kreiptis į kompaniją, prižiūrinčią atlikėjų paskyras, kad šis nesusipratimas būtų kuo greičiau išaiškintas“, – tvirtino L. Lučiūnas.

2019 01 25 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt