antradienis, liepos 5 d.
A. Tapinas Ukrainai perka Rusijos okupantų siaubą „Bayraktar“ – prašo prisidėti
Alfa.lt
Scanpix
Andrius Tapinas.

Visuomenininkas Andrius Tapinas pranešė renkantis lėšas bepiločiui koviniam lėktuvui „Bayraktar“. Feisbuko pranešime „Laisvės TV“ įkūrėjas teigė, jog Lietuvos ir Turkijos gynybos ministerijos davė leidimą nupirkti ir perduoti kovinį lėktuvą Ukrainos gynėjams.

„Mūsų laikas atėjo. Lietuvos ir Turkijos gynybos ministerijos uždegė žalią šviesą, pats gamintojas pasakė – taip. Ir dabar galvoje skamba tik vienas žodis. BAYRAKTAR. Ukrainos karių durklas naktyje. Rusų armijos žudikas.

Bepilotis taktinis kovinis lėktuvas, kuris neša lazeriu valdomas didelio tikslumo bombas ir tolimojo nuotolio prieštankines raketas „oras–žemė“. Ukrainos kare Bayraktarai jau naikino Rusijos vadovybės punktus, tankus, raketų paleidimo sistemas. Manoma, kad Bayraktarai prisidėjo prie kreiserio „Maskva“ žūties nukreipdami kreiserio gynybos sistemas“, – feisbuke rašo A. Tapinas.

Esame daug ko jūsų prašę ir telkę daugeliui darbų. Tokiam – dar niekada.

Visuomenininkas visuomenės prašo aukoti šiam tikslui. Tikimasi per 3 savaites surinkti 5 mln. eurų.

„Esame daug ko jūsų prašę ir telkę daugeliui darbų. Tokiam – dar niekada. 5 milijonai. Trys savaitės. Atrodytų, kad neįmanoma. Bet šitą pavedimą tikrai galėsite įsirėminti ir rodyti vaikams ir anūkams – kaip mes pirkome Ukrainai taktinį kovinį lėktuvą. Arba tiesiog – kaip mes susimetėme Bayraktarui“, – teigia A. Tapinas.

Aktyviai Ukrainą remianti „Laisvės TV“ sukūrė specialią sąskaitą, į kurią asmenys, norintys prisidėti prie „Bayraktaro“ pirkimo, gali pervesti pinigus – LT167300010156927144.

2022 05 25 16:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt