penktadienis, spalio 7 d.
A. Tapinui skirtas ordinas iš paties V. Zelenskio: tai visų mūsų nuopelnas (papildyta)
Alfa.lt
BNS
Žygimantas Gedvila/BNS
Andrius Tapinas

Žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas feisbuke paskelbė, kad Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis apdovanojo jį III laipsnio ordinu.

„III laipsnio ordinas „Už nuopelnus Ukrainai“ skirtas ir man. Ir tai tikrai yra aukščiausias mūsų visų pagalbos Ukrainai nuopelnas“, – feisbuke dalijosi A. Tapinas.

Jis patikino, kad šis apdovanojimas keliaus į Nacionalinį muziejų

Apdovanojimas skirtas ir muzikos grupės U2, „Imagine Dragons“, aktorius ir Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros geros valios ambasadorius Benas Stilleris, taip pat aktorius Šonas Pennas, kuris kuria filmą apie Rusijos invaziją į Ukrainą, ir CNN žurnalistė Christiane Amanpour.

Rugpjūčio 22-osios V. Zelenskio įsakymu apdovanojimas taip pat skirtas europarlamentarui Petrui Auštrevičiui.

Ministrams G. Landsbergiui ir S. Kairiui skirti atitinkamai trečiojo ir penktojo laipsnio kunigaikščio Jaroslavo Išmintingojo ordinai, P. Auštrevičiui ir A. Tapinui – atitinkamai antrojo ir trečiojo laipsnio ordinai „Už nuopelnus“.

Tarp pagerbtųjų ordinais – daugiau nei šimtas įvairių šalių politikų, karininkų, visuomenės veikėjų, aktorių, žurnalistų, savanorių ir kitų profesijų atstovų, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie paramos Ukrainai.

2022 08 30 16:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt