ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
A. Veryga apie „Žalgirio“ rungtynes: vertinu tikrai blogai
Alfa.lt

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako blogai vertinantis tokius masinius renginius kaip Kauno „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje dėl esamos koronaviruso situacijos, tačiau ragina žmones laikytis nustatytų tvarkų – dėvėti kaukes, laikytis atstumų.

„Aš vertinu tikrai blogai tokį masinį dalyvavimą“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė A. Veryga.

Jo teigimu, į rungtynes nusipirkus bilietą galima ir neiti, tuo pačiu nerizikuojant tiek savo, tiek kitų sveikata.

„Galit ir neiti į tas rungtynes, aš manau, kad komanda puikiai supras, jeigu jūs taip ir pasielgsite. Pasielgsite pilietiškai, būsit parėmę klubą ir tuo pačiu apsaugoję savo ir kitų ten ateinančių žmonių sveikatą“, – teigė ministras.

Jis pabrėžė, kad į rungtynes atėję žiūrovai turi laikytis nustatytų tvarkų – dėvėti kaukes, laikytis atstumų, nesigrūsti.

„Jeigu jau ateinat, tai laikykitės tvarkų, jos tam ir yra sukurtos, kad žmonės dėvėtų kaukes, laikytųsi atstumų, nesusigrūstų kažkur pagauti azarto, kai rungtynės įsibėgėja“, – sakė A. Veryga.

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį žais Eurolygos rungtynes su Valensijos „Basket“ ekipa, prieš rungtynes žiūrovams matuojama temperatūra.

Žiūrovų skaičius šiuo metu sporto renginiuose neribojamas, tačiau būtina išlaikyti saugius atstumus, todėl „Žalgirio“ arenoje gali tilpti apie 7 tūkst. žiūrovų.

Praėjusias Eurolygos Kauno „Žalgirio“ rungtynes namuose stebėjo kiek daugiau nei 5 tūkst. žiūrovų.

Praėjusią parą registruotas rekordinis koronaviruso atvejų skaičius – 424, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones vengti didesnių susibūrimų.

2020 10 22 15:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt