antradienis, spalio 19 d.
A. Veryga: E. Mildažytė privalo spręsti savo priklausomybės problemas
Alfa.lt
Fotobankas
Edita Mildažytė ir Aurelijus Veryga

Jei Edita Mildažytė eis gydytis ir spręs savo priklausomybių problemas, tuomet mėtymas iš darbo ir laidų stabdymas neturės jokios prasmės, sako Seimo narys Aurelijus Veryga. Prieš alkoholio vartojimą aktyviai pasisakantis politikas pabrėžia, kad nuobauda už neatsakingą elgesį laidų vedėjai yra būtina.

„Šį kartą istorija pasibaigė santykinai laimingai ir be aukų. Nuobauda yra būtina, kad žmogus suprastų turintis problemą ir įgautų motyvą ją spręsti.

Tačiau niekada nereikia perlenkti lazdos. Jei žmogus eis gydytis ir spręsti priklausomybių problemų, tuomet mėtymas iš darbo ir laidų stabdymas neturės jokios prasmės.

Dabar svarbiausia neneigti problemos ir ieškoti pagalbos. Naktis būna tamsiausia prieš aušrą“, – feisbuke rašė buvęs sveikatos apsaugos ministras A. Veryga.

Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau...

Primename, kad sekmadienio popietę neblaivi vairuojanti automobilį policijai įkliuvo garsi TV laidų prodiuserė ir vedėja E. Mildažytė. Alkotesteris parodė 2,36 prom. – tai vidutinis girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus. Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Pirmadienį moteris paskelbė laišką, kuriame atsiprašo visų, kuriuos „nuvylė savo nedovanotinu elgesiu“.

„Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau, įžeidžiau, nuvyliau savo nedovanotinu elgesiu. Šeimos, vaikų ir mamos, visų tų, kuriems nederamas mano elgesio šleifas pakenkė reputacijai, įstaigos geram vardui.

Atsiprašau žiūrovų, kolegų, LRT vadovybės. Suprantu ir labai išgyvenu, kad sukėliau pavojingą situaciją.

Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau... Deja, tai jau yra įvykęs faktas. Už padarytas veikas būsiu nubausta pagal įstatymą, praradau dalies Jūsų meilę ir pasitikėjimą... O tai yra milžiniškas nuostolis“, – E. Mildažytė rašo LRT redakcijai atsiųstame laiške.

2021 09 21 12:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt