sekmadienis, rugsėjo 20 d.
A. Veryga ramina mokinių tėvus: dėl koronaviruso vaikų niekas neatiminės
Alfa.lt

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga trečiadienį nuramino moksleivių tėvus, teigdamas jog jiems nėra jokio pagrindo bijoti, kad vaikui pasijutus blogai mokykloje ar pajutus koronaviruso simptomus jie bus atimti ar išvežti į ligoninę.

„Noriu nuraminti tėvelius ir vaikučius. Nėra jokio pagrindo nerimauti ir tikėti piktybiškai skleidžiama melaginga informacija! Jei nutiktų taip, kad vaikai pasijus blogai ugdymo įstaigose, pavyzdžiui, pajus simptomus, panašius į peršalimo, koronaviruso (COVID-19), prastai jausis, užtikrinu, kad niekas jų neatims iš tėvų, neišveš į ligonines ir nepradės jokio gydymo be tėvų žinios“,- rašė A. Veryga socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Sveikatos apsaugos ministras tikina, kad skleidžiama informacija per socialinius tinklus, apie galima vaikų atiminėjimą yra melaginga, bei siekianti įbauginti tėvus ir vaikus.

„Nežinau, kas tokią nesąmonę sugalvojo ir paleido šią „fake news“, bet tie, kas taip padarė, panašu, kad šiaip turi sunkumų gyvenime. Kodėl? Nes taip elgtis yra mažų mažiausiai neatsakinga, neetiška, nekorektiška ir ne pilietiška“, facebuke piktinosi ministras.

Paaiškino, kas bus vaikus mokykloje pasijutus blogai

„Jei vaikas ugdymo įstaigoje pasijustų prastai ir pajustų simptomus, panašius į koronaviruso, peršalimo ar kitką, atsakingi darbuotojai nedelsiant turi paskambinti tėveliams ir informuoti, kad kuo greičiau pasiimtų savo atžalą. O vaikas, kol laukiama atvykstant tėvelių, turėtų palaukti atskiroje patalpoje, kabinete, salėje ar kitoje vietoje, kur nebūtų kitų žmonių, siekiant išvengti galimo viruso plitimo. Na, o su tėvelių laukiančiu vaiku turėtų būti ugdymo įstaigos darbuotojas, kad nepalikti jo visiškai vieno nežinioje tokioje situacijoje“, teigė A. Veryga.

2020 09 02 13:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt