penktadienis, spalio 23 d.
Airijos lietuvį apgavo lėktuvo bilietų pardavėjas
tiesa.com

Į Lietuvą lėktuvu sugrįžti planavęs Airijos lietuvis nutarė pasinaudoti paslaptingo bilietų pardavėjo paslaugomis, tačiau liko ir be pinigų, ir be bilieto į Tėvynę.

Tyrimą dėl sukčiavimo Lietuvos policija pradėjo gavusi 1992 m. gimusio vyro pranešimą apie tai, kaip jis dar gruodžio 1 dieną būdamas Airijoje, iš kito asmens pirko internetu lėktuvo bilietą į Lietuvą, tačiau nei gavo šį bilietą, nei susigrąžino pinigus.

Nusikaltimą tiria Kretngos policijos komisariato pareigūnai.

Neskelbiama, kokią sumą jaunas vyras sumokėjo nesąžiningajam pirkėjui ir kokius nuostolius patyrė dėl jo neįvykdyto pažado.

Įprastai kelionių lėktuvais bilietai perkami tiesiogiai iš skrydžių kompanijos ar tarpininkų, tačiau kartais socialiniuose tinkluose galima aptikti skelbimų apie eilinių žmonių parduodamus bilietus: jie esą taip elgiasi pasikeitus planams.

Tokiais atvejais iš bendrovių ar tarpininkų įsigytų lėktuvų bilietų grąžinimas priklauso nuo įsigytą paslaugą teikiančios kiekvienos oro linijos bendrovės nustatytų sąlygų, kurias ji nustato kiekviena oro linijų bendrovė individualiai. 

Tačiau kai kurie tautiečiai bando bilietus parduoti kitiems žmonėms, užuot pasielgę pagal taisykles. 

2017 12 28 17:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt