antradienis, rugpjūčio 4 d.
Aistruoliai šlavė papildomus bilietus į rinktinės rungtynes
tiesa.com

Trečiadienį prekyboje išplatinta papildoma bilietų į Europos krepšinio čempionatą partija dar kartą įžiebė ažiotažą ir žaibiškai nugulė lietuvių kišenėse. Keturias valandas prie bilietus platinančios bendrovės „Tiketa“ kasų Vilniuje laukę krepšinio gerbėjai džiūgavo galėsiantys savo akimis išvysti namuose žaisiančią Lietuvos rinktinę, bet kitiems aistruoliams vėl teko nusivilti, praneša delfi.lt.

Trečiadienį vidurdienį, kuomet startavo prekyba krepšinio čempionato bilietais, prie sostinės „Siemens arenoje“ įrengtų kasų jau rikiavosi maždaug šimto žmonių eilė. Kantriausi krepšinio mėgėjai prie „Tiketos“ kasų budėjo nuo aštuntos valandos ryto.

„Net galva ūžia, kaip džiaugiuosi. Tikrai tikėjausi, kad dar gausiu bilietų – taip ir įvyko“, – krykštavo pirmas du bilietus į antro etapo varžybas Vilniuje, kuriose, sėkmės atveju, žaistų Lietuvos komanda, įsigijęs moksleivis. Bilietų į antrą etapą užteko tik keliems anksčiausiai vietą eilėje užsiėmusiems vilniečiams, bet kiti neliūdėjo ir nusipirkę galimybę pamatyti Lietuvos rinktinę grupės varžybose Panevėžyje.

Tiesa, visi bilietai į lietuvių mačus su pagrindiniais konkurentais ispanais ar turkais buvo išpirkti jau anksčiau, todėl aistruoliams trečiadienį teko tenkintis vietomis Aukštaitijos sostinės arenoje per šeimininkų rungtynes su Didžiosios Britanijos, Lenkijos ir papildomą kvalifikacijos turnyrą įveiksiančia ekipa.

Nors pigiausių bilietų pasiūloje nebebuvo likę, pirkėjai kasininkėms be skrupulų klojo banknotus, nesigilindami į bilietų kainą. „Pinigų neskaičiavome, svarbiausia, kad gavome bilietų. Bandėme jų įsigyti ir pavasarį, bet tuomet neturėjome jokių šansų. Todėl su draugais jau buvome rezervavę sau vietą kavinėje, kur ketinome žiūrėti krepšinį, bet vakar internete paskaičiau, kad atsivėrė nauja galimybė, ir staigiai sureagavome“, – šypsodamasis dėstė vyriškis, kasoje su draugu palikęs per tūkstantį litų.

Kol pirmi pirkėjai skubiai rinkosi bilietus, jiems už nugarų išsirikiavusioje eilėje šurmuliuojantys krepšinio mėgėjai nerimastingai žvalgėsi į kasas. Jau po pusvalandžio tarp aistruolių nuvilnijo žinia, kad bilietų į lietuvių rungtynes nebelikę. Tuo tarpu papildomais bilietais į finalo etapo kovas Kaune vilniečiai nelabai domėjosi.

„Tiketos“ kasose trečiadienį prekiaujama bilietais, kuriuos čempionato organizatoriams grąžino „FIBA Europe“ ir pirmenybėse dalyvausiančių valstybių krepšinio federacijos. Ant prekystalių buvo atsidūrę daugiau nei 500 bilietų į A grupės rungtynes Panevėžyje, kur žais Lietuvos rinktinė, 300 bilietų į galimas lietuvių rungtynes antrajame etape Vilniuje, taip pat daugiau nei 3000 bilietų į finalinį etapą Kaune. Vienas asmuo vienu pirkimu galėjo įsigyti ne daugiau kaip du bilietus į Lietuvos ekipos rungtynes.

Bilietus į lietuvių mačus ar numatomas šeimininkų rinktinės rungtynes vėlesniuose etapuose buvo galima įsigyti tik kasose, likę bilietai parduodami ir internetu.

Kovo mėnesį, vos startavus išankstinei prekybai bilietais į Europos pirmenybes, jau pirmą dieną buvo iššluoti bilietai į trenerio Kęstučio Kemzūros komandos mačus, o dėl didelių apkrovų strigo bilietų platintojų internetinė sistema.

2011 08 24 15:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt